Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
astrofiber@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları (13.10.2015)

Koç 21 Mart - 20 Ni­san

Karşıt burcunuzda gerçekleşecek olan Yeniay; ikili ilişkiler ve işbirliklerinize yenilenmeler getirebilir. Aniden fark edeceklerinizle var olan düzeninizi değiştirebilir; birlikteliğinizi ya bir üst seviyeye taşıyabilir ya da sonlandırabilirsiniz. Aynı zamanda sağlığınızla da ilgili durumlar açığa çıkabilir.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Bugünkü Yeniay; aşk hayatınız, çocuklarınızla olan ilişkileriniz, var olan bir hobiniz veya aileden, topraktan gelen gelirleriniz üzerinde etkili olabilir. Sizi farkındalığa iten arkadaşlarınız veya değişen hedefleriniz sonucunda bu alanlarda yeni bir düzen yaratmaya girişebilirsiniz.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Bugünlerde eğitim, yolculuklar ve gerek özel gerekse de işe dair anlaşmalar gündeminizi fazlasıyla meşgul edebilir. Geçtiğimiz ay kazançlarız adına başlattığınız girişimlerle ilgili size yenilenme sağlayacak teklifler alabilir; yeteneklerinizi kullanarak kendinize yeni hedefler oluşturabilirsiniz.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Eve, aileye, işe ve sosyal yaşama dair alanlarınız bugün gerçekleşecek olan Yeniay ile birlikte ivme kazanabilir. Gayrimenkul alım satımı yapabilir; yaşadığınız yerde değişiklikler yapabilir veya aile bireylerinden birinden sizi farkındalığa itecek bilgiler alabilirsiniz. Sosyal statünüz değişebilir.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Bugünlerde eğitim, yolculuklar ve gerek özel gerekse de işe dair anlaşmalar gündeminizi fazlasıyla meşgul edebilir. Geçtiğimiz ay kazançlarız adına başlattığınız girişimlerle ilgili size yenilenme sağlayacak teklifler alabilir; yeteneklerinizi kullanarak kendinize yeni hedefler oluşturabilirsiniz.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Bugün gerçekleşecek olan Yeniay; parasal alana vurgu yapmakta. Kuracağınız ortaklık, işbirliği size beklemediğiniz kazanç sağlayabileceği gibi aniden ortaya çıkan bir ödeme ise gelir gider dengenizde değişime neden olabilir. Kurmak istediğiniz istikrarlı koşullar çaba içine girebilirsiniz.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Burcunuzda gerçekleşecek olan Yeniay; size gerek özel gerek iş yaşantınız gerekse de işbirlikleriniz adına yeni koşullar ve girişimler getirmekte. Karşınızdakilerden gelecek öneri ve teklifler sizi farkıdalığa iterken var olan düzenleriniz üzerinde sürpriz gelişmeler içine itebilir.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Bugün gerçekleşecek olan Yeniay ile bilinçaltınızı kurcalayan işe dair anlaşmalar, özel yaşantınızda ilişkileriniz ile ilgili içten içe sorgulamalar yapabilirsiniz. Dedikodulara dikkat etmelisiniz. Kontrolünüz dışında gelişen olaylar karşısında insiyatifi ele almak için de çaba gösterebilirsiniz.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Yeniay birlikte kendinize yeni hedefler belirleyebilir; gerek iş gerekse de özel yaşantınızdaki beraberlikleriniz, işbirliği ve ortaklıklarınıza yeni düzen getirmek için harekete geçebilirsiniz. Bağlı olduğunuz gruplar içinde veya ekip çalışmaları adına ise sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

İş ve sosyal hayatınızla ilgili gelişmelerin gözler önünde yaşanacağı bir Yeniay sizi beklemekte. İlişkiler ve işbirliklerinizde sizi karar almaya iten ani ve sürpriz değişiklikler gündeminize gelebilir. Annenizle ilgili konular sizi meşgul edebilir. Dengeleri korumak önem kazanabilir.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Yurtdışı, eğitim, hukuk ve medyaya dair işbirlikleriniz adına yeni koşullar getirebilir. Var olan tutum ve tavırlarınızı etkileyecek gelişmeler yaşayabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde kariyerinizi ve sosyal statünüzü etkileyeceğini unutmayın.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Ortak gelirler ve alacakların yanı sıra duygusal paylaşımların önem kazanacağı günlerdesiniz. Sizi farkındalığa iten gelişmeler yaşayabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde ve işbirliklerinin parasal yönüyle ilgili endişe ve kaygı duyabileceğiniz durumlar olabilir.