Figen KIZILTAŞ & Berna Narin AŞKIN
Figen KIZILTAŞ & Berna Narin AŞKIN
astrofiber@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları (14.07.2016)

Koç 21 Mart - 20 Ni­san

Burç değiştiren Merkür ile iletişimsel konulara, yolculuk, eğitim ve zihinsel aladaki hobilere hareketlilik getirebilir. Arkadaş ortamından biriyle yakınlaşabilirsiniz. Ayrıca çocuklarınızla dioglarınız gelişebilir. Bugün ise finansal kaynaklarınızı doğru yönetmeniz gerekebilir.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Karşıt burcunuzdaki Ay; koşullarınızın başkalarına bağlı olduğuna işaret etmekte. Gerek parasal gerekse duygusal bağlamda onlardan gelecekler doğrultusunda hareket edebilirsiniz. Burç değiştiren Merkür ise aile içindeki iletişimizi arttırabilir; misafir ağırlayabilir, akraba ziyaretlerini gündeme getirebilir.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Venüs’ten sonra burç değiştiren Merkür de zihinsel konulara odaklanmanıza yardımcı olacaktır. Söylemleriniz keskin olabilir. Yeteneklerinizi daha rahat kullanabilirsiniz. Yeni anlaşmalar, yeni bir eğitim veya yolculuklar adına olumlu koşullarda olabilirsiniz. Bugün ise iş hayatınız yoğun geçebilir.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Merkür’ün de parasal kazançlarınızı ve yeteneklerinizi temsil eden alana geçmesiyle kendinizi daha güçlü hissedebilirsiniz. Yaratıcılığınızı arttıran koşulları lehinize kullanabilir; hedef odaklı hareket edebilirsiniz. Aşkta ise şanslısınız ancak gerilime sebebiyet verecek kaprislerden uzak durun.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Burcunuza geçen Merkür ile kendi fikir ve düşüncelerinize olduğundan daha bağlı olabilirsiniz. Aynı zamanda kendinizi ifade etmekten çekinmeyeceksiniz. Yolculuklar, eğitim ve bilginize bilgi katacak fırsatlara da açıksınız. Bugün ise eve, aileye veya gayrimenkule ait bir konu sizi fazlasıyla meşgul edebilir.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Bugün işinizle alakalı bir konuda anlaşmaya uygun koşullar içindesiniz. Ancak kontrol dışı gelişmeler ve bilinçaltınızı yöneten alana giren Merkür bir süreliğine kısmetlerinizi engeller gibi çalışabilir. Yaklaşık bir ay sürecek bu zamanı gelecekteki projelerin alt yapısını oluşturmak için değerlendirebilirsiniz.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Bugün harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Finansal işlerinizle de ilgili bazı girişimlerde bulunacak girişim fırsatlarınız olabilir. Burç değiştiren Merkür ise sosyal ortamlarda daha fazla yer alacağınızı işaret etmekte. Grup faaliyetleri, arkadaşlıklar adına olumlu geçecek koşullar var.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Halen burcunuzda ilerleyen sizi güçlü ve hırslı kılmakta. Hedeflediğiniz projeyi başlatmak veya bir ilişkiye adıma atmak için kendinizi hazır hissedebilirsiniz. Burç değiştiren Merkür ise iş ve sosyal hayatınıza olumlu yansıyabilir. Fikir ve düşüncelerinizi başkalarına daha rahat kabul ettirebilirsiniz.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Burç değiştiren Merkür ile sabit fikirli olma ihtimaliniz yükseliyor. Hayat görüşünüz doğrultusunda hareket etmekten şüphe duymayacak gibisiniz. Hatta başkalarına bunları dayatmada bulunacağınız koşullarda olabilirsiniz. Bugün ise kontrolünüz dışında oluşabilecek gelişmelere karşı temkinli olun.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Finansal konularınızı temsil eden alana ilerleyen Merkür ile iş kazançlarınıza, ortak gelirlere ve eşin parasına ait konulara vurgu artmakta. Araştırmacı ve analizci tarzınızla tüm detayları ve gözden kaçanları yakalayabilirsiniz. Ayrıca kardeşlerinize parasal konularda yardımcı olabilirsiniz.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Bugün iş hayatınız hareketli geçebilir. Farklılığınızı ortaya komanın yanı sıra gücünüzü gizlice hissettirebilirsiniz. Burç değiştiren Merkür ise anlaşma, sözleşme, danışmanlık alma verme konularında şanslı olacağınız işaret etmekte. Ayrıca arkadaş ve kardeşlerden destekler var.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Burç değiştiren Merkür bu ay oldukça yoğun çalışacağınıza, sözleşmelerin veya yolculukların sizi meşgul edeceğine işaret etmekte. İş arkadaşlarınızla dialoglarınız gelişebileceği gibi aranızda fikir ayrılıkları yüzünden çekişmeler de yaşanabilir. Bugün ise yurtdışı, hukuk ve medya konularına odaklanabilirsiniz.