Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
astrofiber@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları (15.03.2016)

Koç 21 Mart - 20 Ni­san

Bugünü de iletişim ve haberleşme konularında yoğun geçirebilirsiniz. Düşüncelerinizi iletmekte zorlanabileceğiniz gibi yakın çevreniz ve kardeşlerinizle gireceğiniz dialoglar da sizi yorabilir. İç dünyanızda sakladığınız ve ifade etmekten çekindikleriniz olabilir. Akşam saatleri ise daha karışık görünüyor.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Parasal konularda bugün sizi gerçekçi düşünmeye ve hareket etmeye yönelten gelişmeler olabilir. Sabah erken saatlerden itibaren birçok işle aynı anda uğraşabilirsiniz. Hedef ve amaçlarınız için beklentilerinizi yükseltebileceğiniz gibi aynı fikri paylaştığınız grup ve derneklerle de irtibata geçebilirsiniz.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Burcunuzda ilerleyen Ay’ın halen hareketli enerjisini üzerinizde taşımaktasınız. Kendi bildiğinizden yola çıkarak hareket etmeniz eşiniz veya otorite konumundaki kişilerce engellenebilir. İş ve sosyal yaşamda ise atacağınız adımlarda dikkatli olmalısınız zira koşullarınız her an değişime açık görünüyor.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

İç dünyanızda düşünceleriniz birbirinden farklılık içermekte ve belli bir rotada ilerlemenizi de etkilemekte. Eğitim, kardeşler, arkadaş veya zihinsel olarak sizi yoran konularla meşguliyetler içindesiniz. Hayal dünyasında yaşamadan gerçekleri görmeye çalışmalısınız.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Gruplar, dernekler ve ekip çalışmaları adına oldukça yoğun geçecek bir gün sizi beklemekte. Geleceğe dair umutlarınızı gerçekleştirmekte zorlanabilirsiniz. Ayrıca parasal alanda da öngörünüz ve hayallerinizin dışında bazı gelişmeler olabilir. Kazançlarınızı realist bir gözle değerlendirmelisiniz.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

İş ve sosyal alanda iletişimin ve hareketliliğin yoğun olacağı bir gün sizi beklemekte. Bir yandan da eve, aileye dair sorumluluklarınız da artabilir. Öğleden sonraki saatlerde karşınızdaki kişilerin, eşiniz veya ortağınızın söylemlerini daha dikkatli dinlemeli; gerçekçi olmaktan uzaklaşmamalısınız.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Yurtdışı, eğitim, hukuk gibi işlerinizle alakalı sizi sorumluluklar altına alan gelişmeler söz konusu. Bu yüzden sabah saatleri yorucu geçebilir. Sonrasında ise koşulları belirsizliği veya sizin kararsızlığınız olayları yönetmenizi zorluğa neden olabilir. Yakın çevre ve kardeşlerle iletişime dikkat.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Bugünlerde gerek parasal gerekse de duygusal paylaşımlar adına zorlu bir süreçten geçmektesiniz. Koşulların değişkenlik içermesi atacağınız adımlar üzerinde etkili olmakta. Çocuklarınız veya sevdiğiniz kişinin de sizin fedakarlığa iten veya finansal alanda  zorlayan davranışlarına maruz kalabilirsiniz.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

İlişkiler, ortaklıklar ve işbirlikleri adına sizden bağımsız gelişen durumlara bir şekilde müdahele etme çabası içinde olabilirsiniz. Bu yüzden sabah saatleriniz zorlu geçebilir. Evde, ailede yaşanmakta olan iletişim sorunlarına ve belirsizliklere dair de belli bir tavır lamaya çalışabilirsiniz.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Bugünlerde iş hayatınızdaki yoğunluk ve çalışma arkadaşlarınızla yaşanacaklar sizi zihnen zorlayabilir. Daha önce duymadığınız bazı konular kulağınıza gelebilir ve sizi yıpratabilir. Ayrıca yurtdışı, eğitim ve hukukla ilgili işlerinizde ise beklentilerinizi karamsar kılacak kontrol dışı gelişmeler olabilir.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Yaşamdan keyif almakta zorlanacağınız; biryandan hareketli olmak isterken diğer yandan sizi sınırlayacak durumlarla karşılaştığınız bir gün olabilir. Değer yargılarınızı ve maddi alandaki beklentilerinizi yeniden gözden geçirebilir; hedef ve amaçlarınız için yapabileceklerinizi sorgulayabilirsiniz.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

İçinde bulunduğunuz koşullardan dolayı belli bir tavır almakta zorlanabilirsiniz. Evden, aileden kaynaklı değişken durumlar hem iş dünyanıza hem de sosyal yaşantınıza yansıyabilir. Gerçekçi hedefler koyarak  ve hayallerinizi biraz olsun geri plana atarak ilerlemek belki önünüzü görmenize yardımcı olabilir.