Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
astrofiber@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları (15.05.2015)

Koç 21 Mart - 20 Ni­san

Bugün eyleme geçmek, kararlar almak, yaşamınızı değiştirmek isteyebilirsiniz. Fazla cesur ve özgüvenli davranarak, risk alabilir hatta şansınızı zorlayabilirsiniz. Üstlerinizin ve sorumluluklarınızın baskısını hissetmenize rağmen istekleriniz doğrultusunda girişimlerde bulunabilirsiniz. Fakat iletişimde yaşanan kopukluklar anlaşmaların sonlanmasına neden olabilir.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Bugün kararlı, mücadeleci ve cesur olabilirsiniz. Fakat yeni başlangıçlar için acele etmeyin. Ticari faaliyetlerle ilgili girişimlerinizin sizi heveslendirse bile karşınız çıkan aksilikler üstünüzde ki baskının artmasına neden olabilir. Öfkenizi içinizde tutarak sağlığınıza zarar verebilir, kazalara açık bir hale gelebilirsiniz. Parasal konularda yaşanacak çatışmalara dikkat.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Arkadaşlarınızla ani tartışmalar yaşayabilir, hedeflerinizi beklenmedik bir şekilde değiştirebilirsiniz. Finansal konulardan dolayı üstünüzde baskı hissedebilirsiniz fakat yakın çevrenizden alacağınız destekle cesaretinizi muhafaza ederek, isteklerinizin peşinden gidebilirsiniz. Bugün hırslı ve öfkeli tavırlar hem ilişkilerinize hem de sağlığınıza zarar verebilir.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

İş ve sosyal hayatınızda ki beklenmedik gelişmeler karşısında ani tepkiler gösterebilir, kararlar alabilirsiniz. Eşinizden, işbirliklerinizden ya da danıştığınız kişilerden kaynaklanan baskılarla kararlarınızı sorgulamanız mümkün. Harekete geçmek için acele etmeyin. Gizli düşmanlıklar sağlığınıza zarar verebilir, çalışma ortamınızda çatışmalar yaşayabilirsiniz.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Bugün çok hareketli ve cesur olabilir, görüş ve düşüncelerinizi açık yüreklilikle ifade edebilirsiniz. Fakat gelişen olaylar karşısında birden hırslanabilir ve öfkeli tavırlar sergileyebilir, çalışma ortamından kaynaklanan baskılar karşısında duygusal çatışmalar yaşayabilirsiniz. Romantik ilişkilerinizde çıkan kavgalar sonlamalara neden olabilir.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Enerjinizin yüksek olmasına güvenerek kendinizi fazla yormamalısınız. Yaratıcılık gerektiren çalışmalarda, romantik ilişkilerde ve çocukları ilgilendiren konularda üstünüzde ki baskının artması çatışmalara neden olabilir. Finansal konularda ani girişimlerde bulunmanızı gerektiren krizler yaşanabilir. İş ve sosyal hayatınızla ilgili adımlarınız ertelenebilirsiniz.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Bugün ilişkilerde yoğun hareketlilik var. Eşinizden, ortağınızdan ya da işbirliklerinizden kaynaklanan gerilim ani kararlar almanıza neden olabilir. Düşmanlıklarla karşılaşabilir, sizde öfkeli bir tavır sergileyebilirsiniz. Olayların kontrolü sizde olmasa da arkadaşlarınızdan ya da içinde bulunduğunu gruplardan destek alabilirsiniz fakat ağzınızdan çıkan sözlere dikkat.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

İş yerinizde yeni bir oluşum veya organizasyon çalışmaları yapılabilir ya da iş arkadaşlarınızla aranızda farklı bakış açılarından kaynaklanan çatışmalar yaşanabilir. Gündelik işlerinizi yaparken ufak sakarlıklar yapabilir, öfkenizi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Bugün finansal konularda çok dikkatli olmalısınız, borçlanmalardan dolayı sorun çıkabilir.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Bugün yaşamdan keyif almak adına fazla risk üstlenebilir, hareketlerinizde aşırıya kaçabilirsiniz. Romantik ilişkilerinizde; ani kararlar alabilir, ilişkinin gidişatını bir anda değiştirebilirsiniz. Ekonomik sorumluluklar üstünüzde ki baskının artmasına neden olabilir. Karşınızdakilerin düşmanca tavırları ilişkileri ve işbirliklerini sonlandırmanıza yol açabilir.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Aile ilişkilerinde çatışmalar yaşayabilir veya ani yer değişiklikleri, ev tadilatı gibi konularla uğraşabilirsiniz. Yakınlarınız üzerinde baskı uygulamaya veya sizin kararlarınıza uymaları için ikna etmeye çalışıyor olabilirsiniz. Özellikle finansal konularda atacağınız cesur adımlar risk almanıza neden olabilir. Çalışma arkadaşlarınızla yapacağınız tartışmalar düşmanlıklara yol açabilir.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Alacağınız haberler sizi şaşırtabilir ve ani kararlar almanıza yol açabilir.  Yakın çevreniz, kardeş ve kuzenlerinizle çatışmalar yaşayabilirsiniz. Gizli bilgilerin ve kulislerin açığa çıkması üstünüzde baskıya yol açabilir. İlişkilerden veya işbirliklerinden alacağınız destekler cesaretinizi muhafaza etmenizi sağlayabilir fakat öfkenizi kontrol edememeniz çatışmalara neden olabilir.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Bugün harcamalarınızda çok dikkatli olmalısınız. Ani kararlarla iş hayatınızda kullanmak üzere büyük ödemeler yapabilir, sonradan vazgeçeceğiniz yatırımlara yönelebilirsiniz. Fakat sorumlulukların ağır gelmesi duygusal baskıya neden olabilir. Hem aile hem de kariyerinizde sonlanmalara yol açacak çatışmalara girmekten kaçınmalısınız.