Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
astrofiber@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları (15.08.2015)

Koç 21 Mart - 20 Ni­san

Eve, işe ait sorumluluklarınıza odaklanabilir; tamirat, tadilat gibi uğraşılarla ilgilenebilirsiniz. Detaycı ve titiz yönünüze ortaya koyarak girişeceğiniz işlerden fayda sağlayabilir; başarılı olabilirsiniz. Ancak zaman zaman abartılı davranabilir gereksiz takılmalar yaşayabilirsiniz. Güneş ile Venüs arasındaki kavuşum aşk hayatınızı, çocuklarınızla ilişkilerinizi olumlu etkileyebilir.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Bugün gökyüzünde oluşan Güneş ile Venüs’ün kavuşumu eviniz, aileniz ve sevdiklerinizle alakalı güzel gelişmeler getirebilir. Sevdiğiniz kişiden, çocuklarınızdan beklentilerinizi yüksek tutma ihtimaliniz var. Oluşabilecek hayal kırıklıklarına dikkat. Diğer yandan isteklerinize fazlasıyla odaklanabilir; yaşamdan aldığınız keyiflerde ve aşkta takıntılı düşünceler geliştirebilirsiniz.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Bugünlerde yerleşime veya aileye ait konularda meşgul olabilirsiniz. Taşınma, tadilatla ilgileneceğiniz gibi gayrimenkul satışı ve alımı da gündeminize gelebilir. Detaylarla titizlikle uğraşabilir, karşınızdakileri konuşmalarınızla ve güven verici davranışlarınızla ikna edebilirsiniz. Kardeşlerle ise aranızda geçmişte yaşanmış sorunları çözmek için fırsatınız olabilir.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Güneş ile Venüs arasındaki kavuşum enerjisi sizi parasal alanda etkileyecektir. Geçmişte elde edemediğiniz bir geliri alabilir veya istemiş olduğunuz şey için harcamada bulunabilirsiniz. Bugün ise duygularınızı sağduyunuz ile birleştirerek hareket edebilirsiniz. Akılcı ve mantıklı konuşmalar yapabilir; çevrenizdekilere karşı sorumluluk bilinciyle yaklaşabilirsiniz.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Burcunuzda gerçekleşecek olan Güneş ile Venüs kavuşumu gerek sevgiler gerekse maddi kazançlarınız gerekse de dış görüntünüzle ilgili olumlu gelişmelere neden olabilir. Diğer bir yandan ise gelirlerinizle ilgili bütçe ve planlama yapabileceğiniz koşullar var. Kapsamlı değerlendirmelerde bulanabilirsiniz. Beklentileri makul seviyede tutun abartmamaya çalışın.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Bilinçaltınıza yöneldiğiniz ve kendinizi sorguladığınız günlerdesiniz. Sevgi, aşk ve parasal konularınızla alakalı yaptığınız değerlendirmelerin sonucunu alabilirsiniz. Adeta bir aydınlanma yaşadığınızı ve bir arınma sürecinden geçtiğinizi anlayabilirsiniz. Edindiğiniz tecrübeleri gündelik hayatınıza adapte edebilir ve yeni kimliğinizi ve beklentilerinizi oluşturabilirsiniz. 

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Arkadaş çevreniz içinde, gruplarda kaybettiğiniz hareketliliği ve yoğunluğu yeniden kazanacağınız koşullar var. Geleceğiniz ve ideallerinizi yeniden oluşturmanıza; aşk, çocuklarınız ve size keyif veren hobilerinizle ilgili yeniden değerlendirmenize olanak sağlayan enerjiler içindesiniz. Ayrıca sevdikleriniz, aileniz için karşılıksız fedakarlıklarda bulunabileceğiniz günlerdesiniz.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Sosyal hayat veya ailevi yaşantınız adına güzel bir gün olabilir. Daha öncesinde elde etmekte zorlandığınız isteklerinizi yeniden yakalama şansına sahipsiniz. Diğer yandan arkadaş çevrenizle güzel vakit geçireceğiniz, bağlı olduğunuz gruplarla alakalı çalışmalar yapacağınız zamanlar var. Etrafınızdakilerin faydasına olacak işlerle uğraşabilirsiniz.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Bir süredir üzerinde çalıştığınız yurtdışı, eğitim ve medyaya dair projelerle alakalı olumlu gelişmeler olabilir. Ayrıca aşk hayatınızın geleceğini şekillendirecek gelişmeler yaşayabilirsiniz. İş ve sosyal yaşamda ise yoğun geçecek bir süreç sizi beklemekte. Detaylı ve titiz çalışabilir; sorumluluklarınızı abartarak yerine getirebilirsiniz. Aileye dair olumlu durumlar söz konusu.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Gerek duygusal paylaşımlar gerekse de ortak gelirlerle alakalı bir süredir sorguladıklarınız gündeminizde olabilir. Size ufak çaplı krizler yaratsa dahi gelişmeler umut vaad edecektir. Bugün ise yurtdışı, eğitim gibi alanlardan beklediğiniz haberleri alabilir; yabancılarla dostluklar kurabilirsiniz. Ancak fikirlerinize katı katıya bağlı kalmamaya dikkat edin.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Bugün ilişki ve işbirliklerini konu eden alanda olumlu enerjilere sahipsiniz. Geçmişte biten bir beraberliğinizi gündeme gelebileceği gibi var olan birlikteliklerle ilgili çözüm odaklı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Duygularınızın etkisiyle hareket etmek yerine mantığınızla ilerlemek isteyebilirsiniz. Ortak gelirlerle alakalı size yeni vizyon kazandıracak koşullar oluşabilir.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Karşıt burcunuzda ilerlemekte olan Ay; ilişkiler, ortaklıklar adına geliştirici ve size yeni bakış açıları kazandıracak nitelikler taşımakta. Eşinizden, işbirliğinde olduğunuz kişilerden size sunulacak teklif ve öneriler alabilirsiniz. Diğer taraftan iş hayatınız, gündelik koşullarınız ve sağlığınızı yakından ilgilendiren alanlarda es geçtiklerinizle ilgileneceğiniz gelişmeler olabilir.