Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
astrofiber@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları (16.03.2015)

Koç 21 Mart - 20 Ni­san

Sabah saatlerinde iş ve sosyal ortamınızda ki toplantı ve görüşmelerde çıkar çatışmaları yaşanabilir, işbirliklerinde çatışmalara girebilirsiniz. Öğleden sonra ise bireysel hak ve özgürlüklerinizle ilgili konular ön plana çıkacak. Arkadaş çevrenizle fikir alış verişlerine girebilir, aynı görüşü paylaştığınız kişi ve gruplarla dernekleşme yoluna gidebilirsiniz.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Aynı görüşü paylaştığınız kişi ve gruplarla aranızda çatışmalar yaşanabilir, işleriniz istediğiniz gibi ilerlemeyebilir. Ancak günün ilerleyen saatlerinde Ay’ ın burç değiştirmesiyle birliktegüç ve motivasyon kazanabilirsiniz. Kendinizi; kariyerinizi, toplumsal duruşunuzu ve planlarınızı etkileyecek olan gelişmeler içinde bulabilir,finansal desteklerle girişimlerde bulunabilirsiniz.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Günün ilk bölümünde finansal konularda kontrolünüz dışında gelişecek durumlarla uğraşabilirsiniz. Arkadaşlarınızla beraber olmak ya da hedefleriniz doğrultusunda hareket etmek isterken, borç alacak dengenizi hesaplamak zorunda kalabilirsiniz. Öğleden sonra ise gelecek planlarınız, yurtdışı, eğitim gibi konular daha fazla gündeminizde yer alabilir. Girişimlerinizde işbirliklerinden destek görebilirsiniz.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Evlilik, ortaklık ya da işbirlikleri sabah saatlerinde gerginliğe neden olabilir, kendinizi çıkar çatışmaları içinde bulabilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde ise değişen dinamiklerle paylaşımların maddi manevi tarafına yönelebilirsiniz. Beklentilerinizin yerine gelebilmesi için ilkeli hareket etmeniz gerekebilir. Çalışma arkadaşlarınızdan ya da akrabalarınızdan destek alabilirsiniz.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Sabah saatlerinde işlerin yoğunluğu sizi yorabilir ve çalışma arkadaşlarınızla aranızda gerek hırstan gerekse farklı görüşlerden kaynaklanan çatışmalar yaşanabilir. Öğleden sonra karşıt burcunuza geçecek olan Ay ile birlikte; ilişkilerin ve işbirliklerinin sizi daha fazla meşgul edeceği veya farkındalık kazandıracağı bir sürece giriyorsunuz. Sevdiklerinizin desteği ile girişimlerde bulunabilirsiniz.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Günün ilk bölümünde çocuklara, yatırımlara veya aileye dair konulardaki sorumluluklarınız artabilir, finansal ortaklıklarda çıkar çatışmaları yaşanabilir.  Ancak öğleden sonra işe ve çalışma hayatına dair konular daha fazla önem kazanacaktır. Birlikte çalıştığınız kişilerle yeni projeler üretebilir, karşılıklı fikir alış verişlerinde bulunabilirsiniz.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Bugün ailenin ve evin sorumluluklarının paylaşımında sorunlar yaşayabilir, karşınızdakilerle ilişkilerinizi gözden geçirebilirsiniz. Fakat sonrasında yaşamdan daha fazla keyif almaya başlayabilir, aşk, hobiler ve çocuklarınızı ilgilendiren alanlarda girişimlerde bulunabilirsiniz. Alacağınız haberler sizi daha da mutlu edecek, yaratıcılığınızı somut hale getirebileceksiniz.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Güne iletişim sorunları ve iş arkadaşlarınızla çıkar çatışması yaşayarak başlayabilirsiniz. Kendi istek ve taleplerinizi kabul ettirme çabanız gerilime yol açabilir. Eve, aileye ve kariyere dair başlattığınız girişimlerle ilgili yeni gelişmeler yaşayabilir, ekonomik kazançlarınızı sabitleyeceğiniz adımlar atabilirsiniz. Gayrimenkullerle ilgili bir karar sürecine girebilirsiniz.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Sabah saatlerinde finansal konular sizi bir yandan sorumluluk altına alırken bir yandan da keyiflerinizden ödün vermeye zorlanabilirsiniz. Hobileriniz ve sevdikleriniz için yapacağınız harcamalarda dikkatli olmalısınız. Öğleden size yeni farkındalıklar kazandıracak gelişmelere açık olacaksınız. Kendinizi açık bir dille ifade edebilecek, istek ve talepleriniz doğrultusunda davranabileceksiniz.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Bugün aile ilişkilerinde çekişmeler gündemde olabilir. Bütün kararları kendiniz almak isterken muhalefetle karşılaşmanız çatışmalara yol açabilir, gayrimenkul alım satımında çıkar çatışmaları yaşanabilir. Fakat günün ilerleyen saatlerinde kazançlarınız ve maddi manevi değerlerinizi ilgilendiren konularda değerlendirmeler yapabilirsiniz. Gizli destekçileriniz yeteneklerinizi ön plana çıkarmanızı sağlayabilir.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Her ne kadar güne moralsiz ve kontrolünüz altında olmayan gelişmeler eşliğinde başlasanız da öğleden sonra burcunuza geçecek olan Ay birlikte; kendi istek ve hedeflerinize odaklanabileceksiniz. Eğitim, yolculuklar, ticaret ve teknolojiyi içine alan alanlarda eksik bıraktığınız çalışmalarınızı yeniden ele alabilir, sosyal medya da yoğun iletişim trafiği ile kendinizi ifade edebilirsiniz.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Sabah saatlerinde gruplar, arkadaşlar ve sosyal ortamlar sizi meşgul edebilir, uğraşlarınıza para ayırmanın çabasına girebilir, çevrenizdekilerle çıkar çatışmaları yaşayabilirsiniz. Öğleden sonra ise iç dünyanıza döneceğiniz ve hedeflerinizi sorgulayacağınız olaylarla karşılaşabilirsiniz. Kontrolünüz dışında veya kadersel olan gelişmeler sizi zihnen zorlayabilir.