Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
astrofiber@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları (16.05.2015)

Koç 21 Mart - 20 Ni­san

Burcunuza geçen Ay ile birlikte kendinizi daha atılgan ve girişimci hissedebilirsiniz. Bir süredir yapmak veya sonlandırmak istediğiniz şeyler için gerekli cesareti bulabilirsiniz. Otorite konumundaki kişilerden alacağınız desteklerle bunları başarabilirsiniz.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Bilinçaltınızı kurcalayan düşünceleriniz var ancak bunları gerçekleştirmek adına gereken cesareti göstermekte zorlanabilirsiniz. Duygusal paylaşımlardan veya ortaklı paralardan kaynaklı durumlar sizi daha mantıklı ve temkinli hareket etmeye itebilir.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Gruplar, dernekler içinde hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Hedeflerinize odaklanabilir; hiçbir mücadeleden geri kalmadan hareket edebilirsiniz. Ortaklarınızdan, işbirliği içinde olduğunuz kişilerden veya eşinizden beklentileriniz olabilir. Gereken desteği bulabilirsiniz.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

İş ve sosyal hayatınızda hareketli ve cesaret göstermeniz gereken bir dönemdesiniz. Gereğinden fazla risk almaya da yatkınsınız. Annelikle alakalı bazı durumlar da yaşayabilirsiniz. Sorumluluklardan dolayı arzu ettiğiniz gibi özgür davranamayabilirsiniz.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

İlgilendiğiniz yurtdışı, eğitim, medya veya hukuk alanındaki işlerde son hamleleri veya tamamlamaları yapabilirsiniz. Alacağınız destekler bir sonraki adımlarınızı belirlemenize yardımcı olacaktır. Bilinçaltınızı kurcalayan alevi durumlar için uğraşlar da bulunabilirsiniz.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Bugün finansal konular ufak çaplı krizlere neden olabilir. Kredi çekmek için başvuruda bulunabilirsiniz. Güvendiğiniz kişilerden veya aile fertlerinden birinden bu desteği de görebilirsiniz. Duygusal paylaşımlarda sizi zorlayacak bazı gelişmeler de yaşanabilir.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Ay ikili ilişkiler ve işbirlikleri adına hareketli bir gün yaşayacağınıza işaret etmekte. Karşınızdakilerin girişken tavırları sizi de canlandırabilir. Fikirlerinizin değişmesine neden olabilecekleri gibi eğitim, yolculuklar ve anlaşmalar adına yeni pencereler açabilirler.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Bugünlerde gerek iş hayatınız gerek özel hayatınız gerekse de sağlığınızla ilgili durumlarla ilgilisiniz. Sizin kazançlarınızla ilgili bütçe yapmanızı gerektirecek durumlarla uğraşabilirsiniz. Otorite konumundaki kişilerden alacağınız destekleri doğru kullanmalısınız.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Sevdiğiniz kişi, çocuklarınız veya hobilerinizle ilgilisiniz. Risk almaya meyilli olmanız şans oyunlarına veya spekülasyonla elde edilecek değerlere yakın durmanıza neden olabilir. İlerleyen saatlerinde parasal konularda gerekse de duygusal paylaşımlara dikkat.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Yerleşime dair konularda başlatmış olduğunuz girişimlerin son şekillendirmelerini yapabilirsiniz. Ayrıca var olan sorunlarınızı çözüme ulaştıracak hamlelerde bulunabilir; liderliği ele alabilirsiniz. Kontrolünüz dışında meydana çıkabilecektir.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Bugünlerde düşüncelerinizi fazla düşünmeden söylemek niyetindesiniz. Belki belli bir süzgeçten geçirerek veya tartarak iletişim kurmak lehinize olabilir. Hedeflediğiniz amaçlarınıza ulaşabilmek için gerekli çalışma ve anlaşmaları yapmak için uygun enerjiler altındasınız.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Harcamalarınıza dikkat etmeniz gereke zamanlardasınız. Aniden çıkan ödemeleriniz olabilir. Ayrıca var olan bir yeteneğinizi de gelire çevirmek için bugünlerde çaba içine girebilirsiniz. İş hayatında ise otorite konumundaki kişilerden destek alma şansına sahipsiniz.