Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
astrofiber@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları (17.02.2016)

Koç 21 Mart - 20 Ni­san

Duygularınızı ifade edebilir, düşüncelerinizi çevrenizle paylaşabilirsiniz. Fakat her işi aynı anda yapmaya kalkmanız gerginliğe neden olabilir. Projelerinizi arkadaşlarınıza sunabilir; fikirlerini ve desteklerini alabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde gruplardan gelişen ilişkiler size fayda sağlayabilir.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Finansal konulardaki değişken şartlar güvensizlik yaratabilir, büyük beklenti içine girebilirsiniz. Karar alırken ticari düşünmek, araştırma ve analiz yapmanız gerekebilir. Üstlerinizin de desteğiyle kaynak arayışı içinde olabilirsiniz. Kariyerinizde işbirlikleri kurabileceğiniz bir dönemdesiniz.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Çevrenizle yoğun iletişim içinde olabilir; düşüncelerinizi çevrenizdekilerle paylaşabilirsiniz. Yurtdışıyla ilgili işlerinizde, yolculuklarda; mahkeme veya akademik konularla ilgili destekler alabilir, medya ya da yayıncılık üstüne çalışabilirsiniz. Fakat ailenizden beklediğiniz anlayışı göremeyebilirsiniz.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Faiz, kredi gibi mali konular içten içe zihninizi kurcalayabilir ve finansal konularda yeni bir yön belirlemeniz gerekebilir. Kardeş, kuzen ve yakın çevrenizle olan ilişkilerde gerginlik yaşanabilir; büyük sözlersarf edebilirsiniz. Önümüzde ki günlerde mali ve duygusal paylaşımlar gündeme gelebilir.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Sosyal ortamlarda yer alabilir; grup çalışmalarında sözcülük yapabilirsiniz. Ortaklık ve işbirlikleri için anlaşmalara varabilir, yeni ilişkiler geliştirebilirsiniz. Gelirinizin beklentilerinizi karşılamaması gerginlik yaratabilir; yeni kaynak yaratmak için çaba içine girebilirsiniz.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

İş ve sosyal yaşamda aktif olacağınız bir gün sizi bekliyor. Düşüncenizle ön planda olabilirsiniz. İşle ilgili projeleri hayata geçirmek için uzmanlardan bilgi desteği alabilirsiniz. Fakat birçok konuya aynı anda yetişmeye çalışmanız zaman sıkıntısı yaratabilir. Yeni çalışma arkadaşları edinebilirsiniz.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Çocukların eğitimi, aşk hayatınız ya da yatırımlarınızla ilgili bir danışmandan görüş alabilirsiniz. İçten içe huzursuzluk kaynağı olan endişeli haliniz ilişkilerinizi olumsuz etkileyebilir. Fakat sevdiklerinizin desteğiyle görüşlerinizi ifade edebilecek ve size keyif veren konulara yönelebileceksiniz.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Ortak kazançlar, prim, kredi, miras gibi konularda beklenti içine girmeniz huzursuzluk yaratabilir. Fakat yakınlarınızın da desteğiyle yeni koşulları değerlendirmek ve karar almak içim harekete geçebilirsiniz. Önümüzde ki günlerde aile ilişkilerinden fayda görebilir, onlarla yakınlaşabilirsiniz.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Ortağınızla iletişim içinde olabilir; yeni anlaşmalar yapabilir; danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Karşı tarafın düşünce ve sözleri sizde yeni ufuklar açabilir; yaşanan olayları başka bir gözle değerlendirmenizi sağlayabilir. Birden çok alternatifle karşılaşmanız kafanızı karıştırabilir.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Çalışma ortamınızda bugün aşırı hareketlilik yaşayabilirsiniz. Yazışma, rapor tutma, sözleşmelerle ilgilenebilir; birçok işe birden yetişmeye çalışabilirsiniz. Özellikle ekonomik kaynaklarla ilgili başarılı adımlar atabilir, önümüzde ki günlerde size destek olacak işbirlikleri geliştirebilirsiniz.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Sevdiğiniz kişi ve çocuklarla vakit geçirebilir; eğitici ve sizi geliştiren hobilere yönelebilir; arkadaşlar ile sosyal etkinliklere katılabilirsiniz. Finansal fırsatlar sizi huzursuz da edebilir. Hedeflerinizi belirleyerek akılcı kararlar alabilirsiniz. Venüs’ ün burcunuza geçmesiyle şanslı bir döneme girdiniz.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Evinizle ya da kariyerinizle ilgilenirken başkalarının etkisinde kalmanız karar almanızı zorlaştırabilir. Biraz sakinleşip tek başına harekete geçmenizde fayda var. Ailenizle evde keyifli sohbetler yapabilirsiniz. Bu ay gizli ilişkiler ve kulisler farkındalığa yol açabilir, kadersel gelişmeler yaşanabilir.