Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
astrofiber@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları (17.11.2014)

Koç 21 Mart - 20 Ni­san

Bugün gündelik işlerinize yoğunlaşıp, yaptığınız işte uzmanlaşmaya çalışabilir, ufak tefek aksaklıkları gidermeye uğraşabilirsiniz.Fakat çabalarınızın karşılığını hemen alamayabilirsiniz. Çalışma ortamınızda finansal konularla ilgili kararlar almanız ya da girişimlerde bulunmanız gerekebilir. Akşam saatlerinde bu yorucu enerji yerini daha keyifli zamanlara bırakabilir.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Size keyif veren uğraşılarınıza eğilebilir, eksikliklerinizi giderebilir, çocuklarınızla ilgilenebilirsiniz. Detay gerektiren çalışmalar sizi fazla sıkmayacak, el becerisi gerektiren hobilerle rahatladığınızı ve başarılı olduğunuzu hissedebileceksiniz. Yakın ilişki de olduğunuz kişilerle gireceğiniz işbirlikleri yarım kalan işlerinizden sonuç almanızı sağlayabilir.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Gün içinde sonuçlarını hemen alamayacağınız koşturmacalar içinde olabilirsiniz. Evin, ofisin temizlik ve düzenleme işleriyle uğraşabilir, detay gerektiren konulara eğilebilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızla işbirliği yaparak, eksikliklerinizi giderebilir, uzun vadeli hedefler belirleyebilirsiniz. Akşam saatlerinde daha keyifli ve sosyal ortamlara katılabilirsiniz.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Bugün yaşanan iletişim trafiği aldığınız kararları uygulamanıza ve detaylı planlar yapmanıza neden olabilir. Sizi yoran ve detay gerektiren uğraşlar içinde olmanıza rağmen sonrasında olumlu sonuçlar alarak ödüllendirileceğiniz girişimlerde bulunabilirsiniz. Fakat işlerinizi sabah saatlerinde bitirmeli, öğleden sonraya eksikleri gidermeye ayırmalısınız.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Sabah saatlerini iyi değerlendirerek, daha önce aldığınız kararları uygulayabilir, gelir gider hesaplarıyla ve kazancınızı verimli kullanabilmek için uğraşabilirsiniz. Gerçi çabalarınızın karşılığını hemen alamayacaksınız fakat günün ilerleyen saatlerinde gözden kaçan detayları fark ederek olayları lehinize çevirebilir, kuruntularınızdan kurtulabilirsiniz.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Güne ne yapacağınızı bilerek kararlı ve yoğun enerjilerle başlayabilirsiniz. Dünden itibaren aldığınız haberler ve gelişen olaylar zihninizi çok çalıştırmanıza ve konsantrasyon sağlamanıza neden olabilir. Hem ilişkilerinizde hemde yaşamınıza dair konularda endişeleriniz var olsa bile akşam saatlerinde daha sosyal ve keyifli ortamlarda bulunabileceksiniz.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Sabah saatlerinde ekonomik konularla ilgili endişe ve kuruntularınızdan kurtulmak için detaylı hesaplar yapabilir, gelirinizi verimli kullanmanın yollarını arayabilirsiniz. Olayların kontrolünün sizde olmaması ve açığa çıkaramadığınız duygularınız kendinizi ifade etmenizi de zorlaştıracaktır. Fakat akşam saatlerinden itibaren burcunuza geçen Ay; sizi daha keyifli kılacaktır.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Geleceğinize dair detaylı planlar yaparak, ileriye yönelik hedeflerinizi belirleyebilirsiniz. Kararlılık gösterdiğiniz konuların sonuçlarını hemen alamayabilirsiniz. Öğleden sonrayı eksiklerinizi gidermeye, işlerinizi bitirmeye ve arkadaşlarınızla aranızda var olan sorunları çözmeye ayırabilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde gizli ilişkiler devreye girebilir.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

İş ve sosyal yaşamınızda sizi endişelendiren konuların çözümü için gün boyunca çaba sarf edebilirsiniz. Arka planda olan kişilerle işbirliğine gitmeniz girişimlerinize destek verebilir fakat yine de hedeflerinize varmak için attığınız adımların karşılığını hemen alamayabilirsiniz. Akşama doğru bu yoğun tempo yerini arkadaşlarınızla geçireceğiniz keyifli saatlere bırakabilir.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Sabah saatlerinde geleceğe dair hedeflerinizi belirlemiş bir şekilde çizdiğiniz yolda kararlılıkla ilerleyebilirsiniz. Görüşlerinizi, üstünde çalıştığınız projeleri tekrar tekrar değerlendirerek, eksiklerinizi gidermek, en verimli ve doğru hesapları yapmak isteyebilirsiniz. Fakat yorucu ve yoğun temponuzun karşılığını hemen alamamanız endişelenmenize yol açabilir.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Finansal konularla ilgili planlarınızı gözden geçirerek, kararlı ve tutarlı hedefler belirleyebilirsiniz. Üstlerinizin beklentilerine karşılık vermek için yaptığınız detaylı çalışmalar sizi fazlasıyla yorabilir. Çok çaba sarf etmenize karşın sonuçlarını hemen görememeniz ya da beklentilerinizin karşılanmaması endişe verici olsa da günün ilerleyen saatlerinde keyfiniz yerine gelecektir.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Bugün tek başınıza hareket etmekte zorlanabilir, karşınızdakilerle işbirliği içinde yaparak ilerleme kaydedebilirsiniz. Gün içinde sizi endişelendiren gelişmeler yaşansa bile aynı görüşü paylaştığınız kişi ve grupların desteği ile kararlılığınızı sürdürebileceksiniz. Öğleden sonra başlangıçlardan ve yeni girişimlerden uzak durarak eksikliklerinizi gidermeye çalışmalısınız.