Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
astrofiber@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları (19.02.2015)

KOÇ 21 MART-20 NİSAN

Sabaha karşı gerçekleşecek olan Yeniay hedefleriniz, arkadaşlıklarınız veya grupları içiren alanlarda geçtiğimiz aydan beri süregelen konularda bir başlangıç veya tamamen bitirmek yeni bir fırsat getirebilir. Yeniay’ın hemen ardından Balık burcuna geçen Güneş iç dünyanıza dönmenize neden olabileceği gibi karşınıza bazı kadersel durumlar da çıkarabilir.

BOĞA 21 NİSAN-21 MAYIS

Bugün gerçekleşecek Yeniay ile iş hayatınızda bir devreyi kapatabilir veya bir süredir sorguladığınız hedeflerinizde değişiklikler yapabilirsiniz. Balık burcuna ilerleyen Güneş ile de çevrenizin hareketleneceği bir dönem sizi bekliyor. İlişkilerde dikkatli olmalısınız zira rekabet veya paradan dolayı sorunlar yaşayabilirsiniz.

İKİZLER  22 MAYIS-21 HAZİRAN

Günün ilk saatlerinde gerçekleşecek olan Yeniay; bir süredir üzerinde çalıştığınız proje, eğitim veya yurtdışıyla alakalı işlerinizi artık gözler önüne çıkaracağınız fırsatları size getirebilir. Ancak koşulların değişkenliği işte, kariyerde veya sosyal hayatta sizi fedakarlığa veya elde olmayan gelişmelerle uğraşmaya itebilir. Vazgeçmek yerine hedefleriniz için mücadele edin.

YENGEÇ  22 HAZİRAN-23 TEMMUZ

Finansal konular veya duygusal paylaşımlarınızı içiren alanda gerçekleşecek ikinci bir Yeniay var. Bu enerjiler eşliğinde üzerinizde endişe yaratan durumlardan kurtulabileceğiniz gibi ağırlaşan koşullar sizi alternatif çözümler üretmeye yöneltebilir. Balık burcuna geçen Güneş ise yurtdışı ve eğitim adına yeni bir sürecin içinde olduğunuza işaret etmekte.

ASLAN  24 TEMMUZ-23 AĞUSTOS

İkili ilişkiler, ortaklıklar henüz tam anlamıyla çözemediğiniz durumlarla ilgili yeniden değerlendirme yapabilirsiniz. Bugün gerçekleşecek olan Yeniay’ı bunları halletmek için kullanabilirsiniz. Balık burcuna geçen Güneş ile finansal yönüyle daha fazla ilgileneceğiniz bir döneme adım atabilirsiniz. Hedefleriniz için motivasyonunuz yükselecektir.

BAŞAK  24 AĞUSTOS-23 EYLÜL

İş hayatınızdaki tutturamadığınız hedeflerinizi yeniden yakalamak; için bugünkü Yeniay size yardımcı olacaktır. Balık burcuna ilerleyen Güneş ise ortaklıklar, işbirlikleri ve ilişkileriniz adına size yeni fırsatlar getirecektir. İşin içinde para ve duygusal paylaşımların olması sizi kimi zaman endişeye kimi zamanda heyecana sürükleyebilir.

TERAZİ  24 EYLÜL-22 EKİM

Aşk, çocuklarınız veya aileden gelen gelirlerle ilgili alanda gerçekleşecek Yeniay; bu konularda size ikinci bir şans getirirken alamadığınız nihai kararları vermenize yardımcı olabilir. Balık burcuna geçen Güneş net olmayan koşullardan dolayı bazı fedakarlıklarda bulunacağınıza, yön belirsizlikleri yaşayacağınıza işaret etmekte.

AKREP  23 EKİM-22KASIM

Eve, aileye ve işe ait konularda çözümsüz kaldığınız konuları yeniden değerlendirebilirsiniz. Yeniay size bu konuda destek verecektir. Balık burcuna geçen Güneş ise aşk hayatınız, çocuklarınız veya gayrimenkullerinizle ilgili değerlendirmelerde bulunmak için fırsatlar getirecektir. Sevdiklerinize karş anlayışlı olmak gerekiyor.

YAY 23 KASIM-22 ARALIK

Sürüncemede kalmış anlaşmalar, yarım bıraktığınız bir eğitim veya ertelediğiniz yolculuk kararını almak için Bugünkü Yeniay enerjilerinden faydalanabilirsiniz. Balık burcuna geçen Güneş ise eve, aileye ve sevdiklerinize karşı daha hassas yaklaşmanız gerektiğini size hatırlatmakta. Kırıcı olmadan ilişkilerinizi düzenlemelisiniz

OĞLAK  23 ARALIK-20 OCAK

Finansal alanda gerçekleşecek olan Yeniay, kazançlarınızla ilgili yeni bir değerlendirme yapmanıza, harcamalarınızı gözden geçirmenize olanak tanımakta. Balık burcuna geçen Güneş ile ise fikir ve düşüncelerinizin bu alanlara yoğunlaşmasına yardımcı olabilir. Çevrenizle ilgili konulara, eğitime ve anlaşmalara daha fazla yer verebilirsiniz.

KOVA  21 OCAK-19 ŞUBAT

Burcunuzda ikinci kez gerçekleşecek olan Yeniay bitiremediğiniz veya cesaret edemediğiniz konuları gündeminize taşıyabilir; sizden çözüme ulaştırmanızı talep edebilir. Balık burcuna geçen Güneş kazançlarınız, harcamalarınızla ilgili size yeni bir düzen geliştirmenize yardımcı olabilir. Yeteneklerinizi kullanarak kendinizi var edebilirsiniz.

BALIK  20 ŞUBAT-20 MART

Gerçekleşecek olan Yeniay halen iç dünyanızda çözemediğiniz konuları yeniden gündeminize taşıyabilir. Burcunuza geçen Güneş ile yaptığınız değerlendirmeleri artık uygulamaya geçirebileceğiniz ortamı yakalayabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde kendinizi daha rahat hissedebilirsiniz.