Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
astrofiber@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları (19.03.2015)

KOÇ 21 MART - 20 NİSAN

Kendi iç dünyamızda olarak, geri planda kalarak ve olayları akışına bırakarak günü geçirmeyi tercih edebiliriz. Sezgilerimizin yükselmesi görünenin ardındakileri hissettirecek; sizi daha kabullü kılacaktır. Sabah saatlerindeki bu sakin ruh haliniz günün ilerleyen sürecinde dağılabilir; kendinizi sorumluluklarınız için disipline edebilir ve hedeflerinize odaklanabilirsiniz.

BOĞA 21 NİSAN - 21 MAYIS

Hedefleriniz için hayaller kurabilir; beklentilerinizi yüksek tutabilirsiniz. Ayrıca yaratıcılığınızın yüksek seyretmesi ilgi alanınızda olan uğraşlarınıza verimlilik getirebilir. Bağlı olduğunuz gruplarla aranızda yaşanabilecek belirsizlik içeren durumlar günün ilerleyen zamanlarında biraz daha netlik kazanabilir. Ayağınız daha sağlam yere basarak hareket edebilirsiniz. 

İKİZLER  22 MAYIS - 21 HAZİRAN

İş ve sosyal hayatınızda bazı bitişler ve üzerinde çalıştığınız projelerle alakalı sonlanmalar içindesiniz. Sabah saatlerinde beklenti ve hayallerinizin yüksek olabilir. Ancak sizin müdahil olamadığınız durumlardan dolayı koşullar belirsizlikler içerebilir ve çözmek için uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. İlerleyen saatlerde alacağınız parasal desteklerle şartlarınızı rahatlatabilirsiniz.

YENGEÇ  22 HAZİRAN - 23 TEMMUZ

Bugünlerde düşünce dünyanızda fazla hayalci olduğunuz için ya gerçekleri göz ardı edebilir ya da akışta kalarak zamanı geçirebilirsiniz. Yurtdışı, eğitim, yolculuklarla ilgili uğraşlarınız için çaba harcamayabilir; gelişmelerin sonucuna göre hareket etmeyi amaçlayabilirsiniz. Akşamüstü sizi kendinize getirecek ve size destek olacak kişilerle irtibata geçebilirsiniz. 

ASLAN  24 TEMMUZ - 23 AĞUSTOS

Finansal konularda belirsizlikler halen sürmekte. Ortak olduğunuz gelirler, alacak ve borç hesaplarınızda sizin kontrolünüz dışında gelişen durumlar söz konusu olabilir. Bu durum kimi zaman beklentiye kimi zaman ise hayalkırıklığına neden olabilir. Günün ilerleyen saatlerinde ise iş ortamındaki güçlü kişi ve kurumlardan gelecek destek ve işbirliklerine açıksınız.

BAŞAK  24 AĞUSTOS - 23 EYLÜL

Karşınızdaki kişilerin net olmayan ve sizi muallakta bırakan tavır ve davranışlarıyla yüz yüzesiniz. Koşulların size bağlı olmaması belli bir plan dahilinde hareket etmekte zorlanmanıza sebep olmakta. Akışta kalarak süreci geçirmeyi tercih edebilir; bulunduğunuz şartları zorlamayabilirsiniz. Akşamüstü sizi umutlandıracak gelişmeler oluşabilir.

TERAZİ  24 EYLÜL - 22 EKİM

Bugünlerde gerek iş gerekse de özel yaşantınızda herşeyi akışına bırakmış olabilirsiniz. Sizi yoran durumlarla mücadele etmek yerine olduğu gibi yaşamayı tercih edebilirsiniz. Eksik kalmış ve bitirmek zorunda olduğunuz işlerle ilgilenebilir; eksiklerinizi tamamlayabilirsiniz. Akşam saatlerinde aileye ait konularda gelişmeler yaşayabilirsiniz.

AKREP  23 EKİM - 22 KASIM

Duygularınızın yoğunlaştığı; aşka, sevgiye duyarlı olduğunuz günler geçirmektesiniz. Bir hayalin peşinden koşabileceğiniz gibi var olan ilişkinizle alakalı beklenti içinde olabilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili alacağınız haberler sizi duygusal anlamda etkileyebilir. Yaşanacak belirsiz koşullardan akşamleyin sıyrılmanıza neden olacak olaylar yaşayabilirsiniz.

YAY 23 KASIM - 22 ARALIK

Eve, aileye, yerleşime dair konular bugünlerde zihninizi kurcalamakta. Bazı bitişlerin söz konusu olduğu koşullar içindesiniz. Ancak içinde bulunduğunuz şartlar bazı fedakarlıklar gerektirmekte. Akışta kalarak ve tevekkülle hareket etmeyi tercih edebilirsiniz. Akşam saatlerinde ise maddi konulardaki yeni gelişmeler olabilir. Yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

OĞLAK  23 ARALIK - 20 OCAK

Bugünlerde duygularınızın ağır basması mantıklı düşünmenizi engelleyebilir. Sezgilerinize kulak vererek yolunuzu ve yönünüzü çizmek isteyebilirsiniz. Aklınızı karıştıran, sizi fedakarlığa sürükleyen durumlarla da bir yandan uğraşmak zorunda olduğunuz bir süreçtesiniz. Yakın çevrenizden gereken maddi manevi destekleri almanızda fayda var.

KOVA  21 OCAK - 19 ŞUBAT

Mali konularda içinde bulunduğunuz koşullar pek netlik içermemekte. Alacak ve borçlarla ilgili beklenti ve arzularınızda beklemediğiniz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Planlı programlı hareket etmenin zorlaştığı şu günlerde akışta kalmak ve yeni kararlar almamak yerinde olabilir. Akşam saatlerinde hedeflerinizde için gerçekçi düşünebilir; grupların desteklerine açık olabilirsiniz.

BALIK  20 ŞUBAT - 20 MART

Burcunuzda ilerleyen Ay ve yarın gerçekleşecek olan Güneş tutulmasının etkilerini yoğun hissedebilirsiniz. Olayları kontrol etmek yerine akışına bırakmayı tercih edebilir; evrenle bütünleşerek an da kalmayı isteyebilirsiniz. Gerek kişisel ihtiyaçlarınız gerek işiniz gerekse de ikili ilişkiler adına önümüzdeki günlerde sizi yeni oluşumlar getirecek enerjiler içindesiniz.