Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
astrofiber@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları (19.05.2016)

Koç 21 Mart - 20 Ni­san

Kurduğunuz veya varolan ilişki ve işbirliklerinin duygusal ve finansal tarafı sizi bugünlerde meşgul edebilir. Paylaşımlarda ne elde ettiğinizi ve sizi ne derece tatminkar kıldığını değerlendirebilirsiniz. Kendinizi güvende hissetmediğiniz koşullarınızı dönüştürmek için harekete geçebilirsiniz.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Karşıt burcunuza geçen Ay ile her ne kadar kendi isteklerinize odaklı olsanız dahi başkalarına bağlı hareket edeceksiniz. Beklentilerinizi yerine getirecek fırsatlar olduğu gibi duygusal gelişmeler de yaşanabilir. Beraberliğinizi sorgulayabilir; başkalarının size olan davranışlarını değerlendirebilirsiniz.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

İş yaşantınızda gizli kapaklı konular, finansal işler bugünlerde zihnen ve duygusal olarak yorucu olabilir. Sizi huzursuz eden koşulları dönüştürmek isteyebilirsiniz. Sizin için çalışanlara karşı da sorgulayıcı bir tutumunuz olabilir. Ayrıca sağlığınıza da özen göstermeniz günlerden geçiyorsunuz.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Duygularınızın derinliği tutkulu davranmanıza neden olabilir. Sevdiğiniz kişiyle, çocuklarınızla paylaşımlarınızı artıracağınız zamanlardasınız. Sağlam ilişkiler kurmak için ya beklentilerinizi değiştirmeniz ya da koşulları dönüştürmeniz gerektiğinin farkına varabilir; bu yönde hareket edebilirsiniz.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Eve, yerleşime ve aileye ait konularda bitiş ve başlangıçlar içinde olabilirsiniz. Sizi hem duygusal hem de parasal yönde etkileyecek kararlar arifesindesiniz. Ayrıca ebeveynleriniz veya bir aile büyüğü ile bir konuda sorumluluk almanız gerekebilir. Bir gayrimenkulle ilgili de değerlendirme yapabilirsiniz.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Yakınlarınız, kardeş, arkadaşla ilgili. işin içinde parasal konular ve duygusal paylaşımların olduğu bir konu bugünlerde zihninizi kurcalayabilir. Stratejik davranarak olayı bir çözüme ulaştırabilirsiniz. Ayrıca yakın mesafe gezilerine de çıkabilir; eğitim amaçlı faaliyetlere de katılabilirsiniz.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Maddi manevi değerlerinizle alakalı konular bugünlerde sizi meşgul edebilir. Kazanç ve harcamalarınız arasındaki dengeyi kurabilmek için yeni girişimlerde bulunmanız ve gelirlerinizi arttırmanız gerektiğini görebilirsiniz. Ailenizden de maddi destek alabileceğiniz koşullar var.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Burcunuza geçen Ay ile kendinizi güçlü ve rahat hissedebilirsiniz. İsteklerinizi yerine getirmek için tutkulu ve hırslı davranacağınız bir süreçtesiniz. Yeni ilişkiler kurabilir veya var olanla ilgili karşınızdakilerin tavır ve tutumları göstergesinde değerlendirmelerde bulunabilirsiniz.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Bilinçaltınızı kurcalayan duygu ve düşünceler içindesiniz. Korkularınızla yüzleşmekten kaçınmayabilir; değerlendirmelerde bulunabilirsiniz. Bugünlerde aslında yaşanacaklar sizin kontrolünüz dışında ilerlemesine karşın birkaç gün içinde alacağınız kararlar adına belirleyici olabilir.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Arkadaş grupları, dernek faaliyetleri ve ekip çalışmalarıyla yoğun günler geçirebilir; görevler alabilirsiniz. Hedefinize ilerlemenize yardımcı olacak gelişmeler olabileceği gibi zaman zaman sizi duygusal olarak etkileyen durumlar da söz konusu olabilir. Ayrıca gelecekteki beklentilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Bugünlerde gerek iş hayatınız gerekse de özel yaşantınızla gözler önünde olabilirsiniz. Maddi konularda isabetli alacağınız kararlar ve adımlar atmak için çaba gösterebilir; stratejik hareket edebilirsiniz. Ayrıca annenize veya kadınlara ait konularla ilgili ise sizden saklanmış durumlar açığa çıkabilir.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Yurtdışı, eğitim, medyaya ait işlerle ilgili yeni gelişmeler olabilir. Fikir ve düşüncelerinizin dönüştürecek olay ve durumlarla karşılaşabilirsiniz. Odaklanacağınız işlerle ilgili yapacağınız çalışmaların birkaç içinde sonuca bağlanabilir. Ayrıca sabit fikirlilikten uzak durmak yararınıza olabilir.