Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
astrofiber@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları (19.06.2015)

Koç 21 Mart - 20 Ni­san

Bugün yaşamınızı kolaylaştıracak, ekonomik konularda verimli ve pratik çözümler üretebilir, çalışmalarınızı sağlam zeminler üzerinde ilerletebilirsiniz. Fakat akşama doğru kararlarınızdan şüpheye düşebilir, daha fazla bilgiye ya da araştırmaya ihtiyaç duyabiliriz. Gündelik alışkanlıklarınızı gözden geçirerek, sağlığınıza daha fazla önem verebilirsiniz.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Sabah saatlerinde yaşadığınız kararlılık ve çözüme yönelik hareketleriniz gün içinde yerini ikilemlere bırakabilir. Sevdiklerinize, çocuklarınıza daha faydalı olabilmek için çaba sarf edebilir, hobilerinize zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Güçlü kişilerden alacağınız destekle uzun vadeli sağlam adımlar atabilirsiniz. Fakat ticari risk içeren girişimler işbirliklerinin bozulmasına yol açabilir.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Zamanınızı iyi değerlendirmek ve düzeninizi muhafaza etmek isteyebilirsiniz fakat kontrol edemediğiniz gelişmeler planlarınızı bozabilir.  Ev ve aileye dair konular gündemimize girebilir, temizlik ve organizasyon gibi işlerle uğraşabilir, ebeveynlerin sağlık sorunlarıyla ilgilenebilirsiniz. İlişkilerinizde ki tutarsız tavırlarınızdan dolayı gerilim yaşayabilirsiniz.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Sabah saatlerinden itibaren üstünde çalıştığınız anlaşmaları sonuçlandırabilir, sağlam ve uzun vadeli girişimlerde bulunabilir, mali konularda akılcı kararlar alabilirsiniz. Ama yine de gizli kalmış konularla ilgili gelen duyumlar şüpheye düşmenize ve ikilemde kalmanıza yol açabilir. Kulisler kafanızın karışmasına ve ilişkilerde gerilime neden olabilir.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Ekonomik konularla ilgili akılcı ve verimli girişimlerde bulunabilir, yeteneklerinizi kullanarak başarılı sonuçlar alabileceğiniz adımlar atabilirsiniz. Hem kazançlarınızı doğru yönetecek hem de kariyerinizi olumlu etkileyecek eylemlerde bulunabilirsiniz. Fakat geleceğe dair hedeflerinizle beklentilerinizin uyuşmaması sizi şüpheye düşürerek, ikilemde bırakabilir.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Bugün yaşamanıza ve ilişkilere dair önemli kararlar alabilir, taleplerinizi ifade edebilir, koşulları belirleyen olabilirsiniz. Aynı görüşü paylaştığınız kişilerden ve sevdiklerinizden alacağınız destekle verimli girişimlerde bulunabilirsiniz. Fakat iş ve sosyal hayatınızdan gelişen işbirliklerindenşüpheye düşebilir, seçenek arayışlarına girebilirsiniz.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Olayları kontrol edemeseniz de gelişmeler lehinize ilerleyebilir. Finansal konularda kendinizi güven içinde hissedemediğinizden uzun vadeli projeler geliştirebilir, gayrimenkullerle ilgili araştırmalar içine girebilirsiniz. Bugün kendi içinize çekilmek ve yalnız kalmak ihtiyacı hissedebilirsiniz. Karar verme aşamasında zorlanarak ikilem yaşayabilirsiniz.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Geleceğe dair hedeflerinize varmak için attığınız adımlardanbaşarılı sonuçlar alabilir, verimli anlaşmalar yapabilirsiniz. İşbirliği içinde olduğunuz kişiler sizi cesaretlendirerek harekete geçmenizi sağlayabilir, karşınızdakileri ikna edebileceğiniz fırsatları yakalayabilirsiniz. Fakat finansal konularda ilerleme olmaması ikilemde kalmanıza neden olabilir.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Bugün iş ve sosyal hayatınızda başarılı olabileceğiniz girişimlerde bulunabilir, sağlam bir zemin üzerinde uzun vadeli adımlar atabilir, toplum içinde kendinizi ifade edebilirsiniz. Yapacağınız toplantı ve görüşmeler size ekonomik kazançlar sağlayabileceği gibi çalışma ortamınızda da hareketliliğe neden olabilir. Fakat karşınızdakilerden beklentilerinizi yüksek tutmamalısınız.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Görüş ve düşüncelerinizi rahatlıkla paylaşarak, karşınızdakileri ikna edebilir, fikirlerinizle dikkatleri üstünüzde toplayabilirsiniz. Sevdiklerinizin desteğini alarak attığınız adımlar uzun vadede başarı getirebilir.Fakat beraber çalıştığınız kişilerden karşılaşacağınız muhalefetle üstünde çalıştığınız projelerde şüpheye düşebilir, kararlarınızı gözden geçirebilirsiniz.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Finansal konularda ki endişeleriniz devam etse de gelişmeler sizin lehinize olabilir ve krizlerin çözümü için doğru adımları atabilirsiniz. Kaynakları en verimli şekilde kullanmak için girişimlerde bulunabilir, alacağınız desteklerle akılcı kararlar alabilirsiniz. Fakat keyifleriniz ve hobileriniz için yapmak istediğiniz harcamalar sizi ikilemde bırakabilir.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Bugün başkalarının koşullarıyla hareket etmek sizin de işinize gelebilir. İşbirliği içinde olmanız daha verimli sonuçlar almanızı ve detayları gözden kaçırmamanızı sağlayabilir. Yakın çevrenizden alacağınız destekle anlaşmalar yapabilir, uzun vadeli kararlar alabilirsiniz. Akşama doğru ise karşınızdakilerin memnuniyetsizliği artabilir ve ikilemler yaşayabilirsiniz.