Figen KIZILTAŞ & Berna Narin AŞKIN
Figen KIZILTAŞ & Berna Narin AŞKIN
astrofiber@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları (19.06.2016)

Koç 21 Mart - 20 Ni­san

Dolunay, bu gece geç saatlerde yaşanacak olmasına karşın erken saatlerden itibaren etkilerini hissedebilirsiniz. İşe, eve, aileye ait konularda topluma farklı bir imajla çıkabilirsiniz. Ancak almış olduğunuz bu kararla ilgili ise arka planda kontrolünüz dışında gelişmelere açık olduğunuzu unutmamalısınız.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Bu gece yaşanacak Dolunay; aklınızı kurcalayan maddi manevi konulardaki endişelerinize bir çözüm bulmakla alakalı olabilir. Eksik ve yarım bilgilere karşın ilerleyeceğiniz yönü belirlemeye karar verebilirsiniz. Finansal alanda ise ihtiyacınız olan güven duygusunu sarsan durumlar oluşabilir.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Yaşanacak Dolunay, parasal işleriniz, maddi ve manevi değerlerinizi içeren alanda gerçekleşecektir. Ortaklıklarınızı gözden geçirebilir; kredi, alacak ve borçlarınızın güçlü kişilerle değerlendirmelerini yapabilirsiniz. Yakın çevre, kardeşler, eğitim ve anlaşmalarla alakalı alanda cesaret kırıcı durumlar olabilir.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Karşıt burcunuzda gerçekleşecek Dolunay; ikili ilişkiler ve ortaklıklarınızla alakalı karar almanıza olanak sağlayabilir. Güç ve otorite sahibi kişiler iş hayatınızı etkileyebileceği gibi beraberliğinizi ciddiyete taşıyabilirsiniz. Ancak parasal alanda dikkatli olmanızı gerektiren durumlarla karşılaşabiliriniz.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Bugünlerde alacağınız kararlarda oldukça dikkatli olmalısınız zira gelişmeler kadersel bir nitelik taşıyabileceği gibi kontrolünüz dışında gelişme ihtimaline de açık. Fikirlerinizi ve girişimlerinizi parasal koşulların belirsizliğinden dolayı istediğiniz gibi yönetmekte zorlanabilirsiniz.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Aileden gelen kaynaklar, spekulatif kazançlarınızın yanı sıra aşk hayatınız ve çocuklarınızla ilgili gelişmelere açıksınız. Bundan onbeş gün önce atılmış adımlarınızın karşılıklarını almanız söz konusu. Ancak ortaklıklarınız ve işbirliklerinizle ilgili bazı belirsiz durumlar da ortaya çıkabilir.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Eve, aileye, yerleşime ve işinize dair alanlarda gerçekleşecek olan Dolunay; bazı kararlar getirebilir. Endişe ve kaygıya kapılmadan mantıkla hareket etmeniz gereken bir dönemdesiniz. Ayrıca işinizle alakalı bir konuda ve içinde grup çalışmalarını olduğu projelerde öngörülemez durumlarla karşılaşabilirsiniz.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Dolunay; yakın çevreniz, kardeşlerinizle alakalı bazı sorumlulukları gündeminize taşıyabilir. Ayrıca yurtdışı işleriniz, anlaşma, sözleşme veya eğitimle alakalı bir süredir uğraştığınız bir konuyu nihayete erdirebilir. Çocuklarla veya sevdiğiniz kişiyle alakalı ise bazı öngöremediğiniz durumlar oluşabilir.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Finansal konularınız üzerinde etkili olacak bir Dolunay yaşayabilirsiniz. Kredi, alacak borçlarla ilgili endişeli durumlarla karşılaşabilirsiniz. Dikkat. Ayrıca duygusal paylaşımlarınızda sizi derin etkileyen gelişmeler olabilir. Belirsizliklerin olduğu koşullardan dolayı da yurtdışı işleriniz aksayabilir.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Burcunuzda gerçekleşecek olan Dolunay; koşulları sizin belirleyeceğinize işaret etmekte. İşbirlikleriniz, ortaklıklarınız veya evliliğinizle ilgili konularda kararlar alabilirsiniz. Ayrıca bedeninizi sağlığınızı ve size zarar veren bir alışkanlığınızla ilgili bazı sonlandırmalar yapabilirsiniz. Finansal konularda ise dikkatli olun.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Bu Dolunay; bundan onbeş gün önce gerek iş gerekse de sağlığınızla ilgili gündemdekilerle ilgili bir karar getirebilir. Sorumluluk aldığınız konularda ise duygusal davranmak yerine mantığınızla hareket etmek daha iyi olabilir. Ayrıca şu günlerde korkularınızla yüzleşebilirsiniz.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Dolunay gelecekle ilgili plan ve projeleriniz, işten gele gelirleriniz ve grup çalışmalarıyla ilgili alanda etkili olabilir. Size destek ve yardımcı olan kişilerle aranızda bazı öngörmediğiniz durumlarla da karşılaşabilirsiniz. Ayrıca sevdiğiniz kişi ve çocuklarınızla alakalı bir konuda da sorumluluklar ortaya çıkabilir.