Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
astrofiber@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları (19.10.2015)

Koç 21 Mart - 20 Ni­san

İş, güç ve sorumluluklar bugünün konusu olabilir. Çalışma arkadaşlarınızla yapacağınız işbirliklerinden fayda görebilir, projeler geliştirebilirsiniz. Fakat anlaşmalarda, toplantı ya da sunumlarda sorunlar yaşanabilir, kendinizi ifade etmekte zorlansanız da sonuçtan güçlü ve istediğiniz almış olarak çıkabilirsiniz. 

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Hayatı daha gerçekçi gözlerle değerlendirebilir; görev ve sorumlulukları ön planda tutabilirsiniz. Yurtdışı, eğitim ve yolculukları içeren işlerinizde bilgi akışından dolayı sorunlar yaşasanız da doğru işbirlikleriyle çözüme ulaşabilirsiniz. Görüş ve düşüncelerinizi karşınızdakilere kabul ettirebileceksiniz.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Finansal konularda gerçekçi ve temkinli hareket etmeniz gerekebilir, ortak paylaşımlar, eşin parası, sigorta veya prim gibi konularda yeni gelişmeler olabilir. Özellikle harcamalarınızda dengeli olmalı, risk içeren yatırımlardan uzak durmalısınız. Fakat aile ilişkilerinden alacağınız destekle krizlerinizi aşabileceksiniz.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Bugün ikili ilişkiler, ortaklıklar ve işbirlikleri gündeminizde önemli bir yer tutabilir.  Yaşamınızla ilgili konularda karşınıza çıkan profesyonel kişilerle görüşerek bilgi ve danışmanlık alabilirsiniz. Fakat özellikle aile içi iletişimde sorunlar yaşayabilir, kontrolü ele almakta zorlanabilirsiniz.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

İş ve günlük hayatınızda sorumluluklarınız artabilir, üzerinde çalıştığınız projeler ya da üstlendiğiniz görevler baskıya neden olsa da başarıyla altından kalkabilirsiniz. Ekonomik olarak sağlam ve akılcı adımlar atabilir, verimliliğinizi artırabilirsiniz. Fakat yapacağınız görüşmeler de daha temkinli ve toleranslı olmalısınız.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Yaşamdan daha fazla keyif alabileceğiniz, kendinize ve hobilerinize zaman ayırabileceğiniz bir gündesiniz. Gelişmelere keyif almanın yanı sıra sorumluluk bilinciyle de yaklaşabilir, başarılı olmak için çaba sarf ederken, destekte bulabilirsiniz. Fakat maddi konularda ortak bir noktada buluşamayabilir, dengeyi tutturamayabilirsiniz.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Aile ya da gayrimenkullerle ilgili yeni gelişmeler olabilir. İlişkilerinizi dengede ve belli kurallar içinde tutmak için çaba sarf edebilir, sorumluluklarınızı paylaşarak rahat nefes alabilirsiniz. Doğru yatırımları yapmak için detaylı hesaplar yapabilirsiniz. Fikir birliğine varamamanızdan dolayı geçici olarak sorun yaşanabilir.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Bugün zihinsel olarak oldukça aktifsiniz ve ikna edici olabilirsiniz. Ancak kontrolünüz dışında gelişecek durumlara veya arkanızdan söylenecek sözlere dikkat etmelisiniz. Gruplardan ya da işbirliklerinden alacağınız destekle kârlı anlaşmalar yapabilir, akılcı girişimlerde bulunabilirsiniz.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Kazanç ve harcamalarınızı düzenleyip, alacak ve borçlarınızı kontrol ederek detaylı hesaplar çıkarabilirsiniz. İş ve sosyal hayatın getirilerini ekonomik olarak değerlendirip, sizin için doğru ve verimli yatırımlar yapabilirsiniz. Fakat gruplarla ya da arkadaşlarla bilgi paylaşımından dolayı sorunlar yaşayabilirsiniz.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Burcunuzda ilerleyen Ay; olayları kontrol edebileceğinize ve hedefleriniz doğrultusunda ilerleyebileceğinize işaret etmekte. Fakat iş ve sosyal hayatınızda yapacağınız görüşme ve toplantılarda iletişim sorunları yaşanabilir. Aynı görüşü paylaştığınız kişi ve gruplardan alacağınız destek sizi başarıya götürebilir.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Sorumluluklar ve üstlendiğiniz görevler üzerinizde yük oluşturarak kendi içinize çekilmenize neden olabilir. Finansal işbirliği yaptığınız kişilerin desteğine ve her gelişmeyi detaylı bir şekilde gözden geçirmeye ihtiyacınız olabilir. Fikir ayrılıklarının getirdiği kontrol dışı durumlara karşı dikkatli olmalısınız.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Hedeflerinize odaklı olarak, gruplar içinde ve ekip çalışmalarında sorumluluk alabilirsiniz. Ancak işin mali boyutu tatmin edici olmayabilir, adil paylaşım yapmakta zorlanabilirsiniz. Güçlü kişilerle bir araya gelerek, desteklerini almanız sizi doğru, akılcı ve verimli gelişmelere yöneltebilir.