Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
astrofiber@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları (19.12.2015)

Koç 21 Mart - 20 Ni­san

Kendinizi cesaretle ifade ederken, aynı görüşü paylaştığınız güçlü kişilerin desteğini de alarak harekete geçebileceksiniz. Hayatınızdaki sorumluluklar sizi baskı altına almakla birlikte motivasyon kaynağı da olacak. Kurallarınızı kabul ettirme çabası içinde olacaksınız.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Geri planda kalarak gelişmeleri izlemeyi ve finansal açıdan size destek olacak kişilerle bir arada olmayı tercih edebilirsiniz. Risk almak gözünüzü korkutsa da kontrol sizde olmadığından baskı altında kalarak harekete geçmek zorunda olabilirsiniz. 

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Hedeflerinize cesaret ve tutkuyla sarılabilir; yeni girişimlere hevesle atılabilirsiniz. İşbirliği yaptığınız kişilerden, ortağınızdan ya da eşinizden büyük bir destek görerek harekete geçebilirsiniz fakat attığınız adımlar finansal açıdan risk almanıza neden olabilir.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

İş ve sosyal hayatınızda yapacağınız girişimler için cesaretle hareket edebilir. Çalışma arkadaşlarınızın da desteğiyle liderliği üstlenerek gereken riskleri alabilirsiniz. Karşınızdakilerin sizi ikna etme çabası zorlu bir mücadeleyi de beraberinde getirebilir.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Bugün istekleriniz için savaşabilir; görüşlerinizi kabul ettirmek için rekabetçi davranabilirsiniz. Sizi destekleyen kişilerin de varlığıyla başlangıçlara yönelebilir, girişimlerde bulunabilirsiniz. Çalışma ortamınızda üstünüzde oluşan baskıya karşı mücadele etmeniz gerekebilir.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Finansal konular gündeminizde olabilir, alacak ve borçlar, vergi ve sigorta gibi işler krizlerin yanı sıra yeni bir yön çizmenizi de sağlayabilir. Ailenin güçlü desteğini yanınızda hissettiğinizden kolay harekete geçebilirsiniz. Bugün sağduyunuz ikna edici olabilirsiniz.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

İkili ilişkiler ve ortaklıklarda anlaşma aşamasına gelebilir, karşı tarafın kontrolünde olsa da size de güç kazandıracak işbirlikleri kurabilirsiniz. İş ve aileye dair konularda sözünüzün geçmesi için verdiğiniz mücadeleden başarıyla çıkabilirsiniz. Çatışmalar sizi enerjik kılabilir.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Çalışma hayatınızda rekabetin yoğun yaşanacağı bir gün geçirebilirsiniz. Düşüncelerinizi kabul ettirmek için mücadele içine girebilirsiniz. Ekonomik konularla ilgili risk alıyor olsanız da stratejik planlar yapabilirsiniz.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Hayattan keyif alacağınız hareketli bir gündesiniz. Sorumluluklarınızın bilincindesiniz. Aile ilgili konularda cesur davranarak; onları gelecekleri hakkında yönlendirebilirsiniz. Kazançlarınızı; uzun vadede size gelir ve güç kazandıracak şekilde değerlendirebilirsiniz.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Ev, yerleşim gibi konularda sizi güçlü kılacak başlangıçlar yapabilirsiniz. Cesaretle hareket etmenize rağmen sorumluluklarınızın bilincinde oluşunuz alacağınız riskleri iyi hesaplamanızı gerektirebilir. Karşınızdakileri ikna ederek, taleplerinizin yerine gelmesini sağlayabilirsiniz.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Bugün gelişen olaylar hedeflerinize bir adım daha yaklaşmanızı sağlayabilir. Bilinçaltınızı kurcalayan ve henüz bir sonuç alamadığınız eğitim, yolculuk ve anlaşmalarla ilgili konularda yeni gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sizden saklanan gerçekleri ortaya çıkarabilirsiniz.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Gelirlerinizle ilgili girişimlerde bulunabilirsiniz. İş hayatınızda başarılı olmanızı sağlayacak adımlar atarak, üstlerinizin desteğini alabilirsiniz. Gruplar ve arkadaş ortamında güvenilir ve etkin söylemlerinizle yer bulabilirsiniz. Güçlü kişilerin sizden yana tavır alması risk almanıza neden olabilir.