Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
astrofiber@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları (20.06.2015)

Koç 21 Mart - 20 Ni­san

Bugün kendinizi ifade etmek, duygularınızı açıklamak ve ailenizle diyalog kurabilmek için uygun ortamı bulabilirsiniz. Geçtiğimiz aylarda finansal konularla ilgili sürünceme de kalan işlerinizi çözebileceğiniz ortamlar oluşabilir. Öğleden sonra cesaretinizle ön plana çıkabilir, özellikle aşk ilişkilerinde beklenmedik girişimlerde bulunabilir, risk içeren sporlara yönelebilirsiniz.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Uzun süredir ertelenen ve sonuçlanmayan anlaşmalara geri dönerek üstünden tekrar geçebilir, ortağınız, eşiniz ya da işbirliği yaptığınız kişilerle son bir görüşme yapmak isteyebilirsiniz. Öğleden sonra içinde bulunduğunuz duygusal ruh halinizden çıkarak olayların kontrolünü ele almaya çalışabilir, iş ve aile yaşamınızda başlangıç ve bitişler yapmak isteyebilirsiniz.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Ekonomik konularla ilgili araştırmalarınızdan sonuç alabilir, üstünde çalıştığınız projelerle ilgili ihmal ettiğiniz harcamaları yapabilirsiniz. Öğleden sonra iletişim trafiğiniz yoğunlaşabilir, eğitim almak için araştırmalar yapabilir, yolculuklarınızı planlayabilir, sözleşmeler üstünde çalışabilirsiniz. Yakın çevre, kardeş ve komşularla bir araya gelmekten keyif alabilirsiniz.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Günün ilk yarısında geçmişten gelen pürüz ve sorunları temizlemeniz için elinize fırsatlar geçebilir, eski ilişkilerin karşınıza çıkmasıyla duygusal değerlendirmeler içine girebilirsiniz. Fakat sonrasında ekonomik konularda girişimlerde bulunabilir, maddi değerlerinizle ilgili cesur kararlar alabilir, kazançlarınızı yönlendirmek için harekete geçebilirsiniz.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Sabah saatlerinde son yıllarda yaşanan olayları ve üstlendiğiniz sorumlulukları tekrar gözden geçirerek nihai kararlar alabilirsiniz. Öğleden sonra kontrolü ele alarak aldığınız kararları uygulamaya koyabilirsiniz. Kendinizi daha enerjik ve cesur hissedebilir, kişiliğinizi ön plana çıkararak dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. İlişkiler gündeminizde önemli yer tutabilir.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

İçinde bulunduğunuz sosyal çevreyle fikir ayrılıklarını giderebilmeniz için son bir fırsat bulabilirsiniz. Yakın çevrenizin sorumluğunu üstlenmekten vazgeçebilir ya da şimdiye kadar ifade edemediğiniz duyguları paylaşabilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde kendi içinize çekilerek durum değerlendirmesi yapabilir, cesaretinizi toplamaya çalışarak, önümüzde ki günlere hazırlanabilirsiniz.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Sabah saatlerinde son günlerde yaşanan girişimlerin sonuçlarını alabilir, alacaklarınızı toplayabilir, ekonomik konularda ertelenen harcama ya da ödemeleri tamamlayabilirsiniz. Öğleden sonra sosyal ya da arkadaş grupları içinde cesaretiniz ve yeteneklerinizle ön plana çıkabilir, dikkatleri üstünüzde toplayabilirsiniz.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Güne görüş ve fikirlerinizi paylaşarak, aile ve yuvaya dair düşüncelerinizi gözden geçirerek başlayabilirsiniz. Yurtdışı, medya ve yüksek eğitimle ilgili konularda önce ki girişimlerinizin sonuçlarını alabilirsiniz.Sonrasında ise iş ve sosyal hayatınızda fırsatlarla karşılaşabilir, cesaretinizle ve özgüveninizle dikkatleri üstünüzde toplayabilirsiniz.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Vergi, sigorta, kredi, miras, nafaka gibi konularda ki daha önceden yapmış olduğunuz girişimlerle ilgili olumlu haberler alabilir, finansal eylemlerin sonuçlarını görebilirsiniz. Öğleden sonra ise düşüncelerinizi cesur bir dille ifade edebilir, aynı görüşü paylaştığınız kişilerle bir araya gelmekten keyif alabilirsiniz. Duygularınızı daha coşkuyla gösterebilirsiniz.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Sabah saatlerinde eşiniz, ortağınız ya da yakın ilişki de olduğunuz kişilerle duygularınızı paylaşabilir, uzmanlardan fikir alarak harekete geçebilirsiniz. Bir süredir ertelenen anlaşma ve görüşmeleri bugün sonuçlandırabilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde içinde olduğunuz krizleri çözebilecek fırsatlarla karşılaşabilir, liderlik yeteneklerinizi bu alanda sergileyebilirsiniz.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Çalışma ortamınızda uzun süredir devam eden gelişmeler beraberinde belirsizliği de getirmiş olabilir. Artık bugün son kararlarda alınarak, sonuçlar gözle görünür hale gelebilir. Çalışma arkadaşlarınızla düşüncelerinizi paylaşarak, duygusal bağlar kurabilirsiniz. Öğleden sonra kendinizi daha zinde ve enerjik hissetmenize rağmen koşulları belirleyen siz olmayabilir, işbirliğine ihtiyaç duyabilirsiniz.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Sabah saatlerinde sevdiklerinizle duygusallarınızı paylaşabilir, çocuklarınızla ya da çocuk sahibi olmayla ilgili karar verebilirsiniz. Aynı görüşte olduğunuz kişilerle bir araya gelmekten keyif alabilir, başlamış girişimlerinizin sonuçlarını alabilirsiniz. Fakat öğleden sonra ruh haliniz değişebilir, kendinizi çok enerjik ve çalışkan hissedebilir, yoğun bir çalışma temposuna girebilirsiniz.