Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
astrofiber@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları (21.05.2015)

Koç 21 Mart - 20 Ni­san

Burç değiştiren Güneş ile; bugünlerde kendinizi daha enerjik hissedebilirsiniz. Bakış açınızı yenilemenize olanak sağlayacak enerjiler içine girmektesiniz. Geçmişte yaşanmışlarla bağınızı koparabilir; duygularınızı daha iyi tahlil edebilirsiniz. Ancak akşam saatlerinde eve, aileye ait size gerginlik veren durumlara karşı hazırlıklı olmalısınız.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Güneş ile önümüzdeki günler fazlasıyla finansal konularla meşgul geçebilir. Bugün ise yakın çevreniz, kardeşleriniz veya arkadaşlarınızla aranızda gizli kalmış konuları ele alabilirsiniz. Duyguların yoğunluğuyla hareket etmeniz ilişkileriniz üzerinde olumsuz etki yapabilir. Empati kurmaya gayret ederek birbirinizi anlamanızda yarar var.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Merkür ‘den sonra Güneş’ in de burcunuz geçmesiyle yılı önemli zamanlarındasınız. İsteklerinize erişme konusunda kendinizi olabildiğince iyi ifade etmeye çalışacak; tüm yeteneklerinizi gözler önüne çıkarabileceksiniz. İkili işlikleradına yeni kararlarınız olabilir. Aileye verdiğiniz değerleri ve ihtiyacınız olan sevgiyi size anımsatacak gelişmeler olabilir. 

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Burcunuzda ilerlemekte olan Ay; duygusallığınızı arttırmakta. Gerek ikili ilişkiler gerekse de aile hayatınızla ilgili durumlar bugün bu etkiler altına öne çıkabilir. Gerilime ve çatışmalara açıksınız. Dikkat. Ayrıca önümüzdeki bir ay boyunca kontrolünüz dışında olaylar, zihinsel ikilemeler ve kararsızlıklar yaşayabilirsiniz.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Ekip çalışmalarında gerek bedensel gerekse de zihinsel olarak oldukça aktif bir gününüzdesiniz. Siz bunlarla ilgilenir gibi görünürken eve, aileye ve duygusal durumlara ait gelişmeler sizi içten içe yoruyor olabilir. Akşam saatlerinde aniden ortaya çıkabilecek gelişmeler gerilime neden olabilir. Güvenliğinizi içime alan konulara eğilebilirsiniz.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

İş ve sosyal hayatınızın hareketleneceği bir aya girmektesiniz. Kendinizi yeteneklerinizle ortaya koyabilir; gereken alanlarda liderliği ele alabilirsiniz. Bugün ise arkadaş çevrenizin, ailenizin size ihtiyaçları olabilir. Onların yardım ve desteklerine koşabilirsiniz. Ayrıca iş dünyasında alacağınız kararlarda duygusal davranabilirsiniz.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Bugünden itibaren bir ay boyunca yurtdışı, eğitim, medya veya yolculuklara dair işlerinizde olumlu gelişmeler yaşanabilir. Edineceğiniz yeni bakış açısı ve tecrübeler sizi daha bilge olmaya yöneltecektir. Sosyal hayata dair bir konu sizi yeterinde uğraştırabilir. Özellikle akşam saatlerinde gerilime, çatışmaya ve aniden gelişebilecek olaylara açıksınız.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Geleceğiniz, güvenli yarınlar kurmak ve aile bağlarınız bugünlerde önemli gelişmelere açık. Duygusal hareket ediyor oluşunuz planlarınız üzerinde olumsuz etki yaratabilir. Yurtdışı, eğitim ve hukuksal alandaki işlerle ilgili sizi sterse iten durumlar yaşayabilirsiniz. Burç değiştiren Güneş ise önümüzdeki günlerde ortak paralar, telif, kredi gibi alanlara yenilenmeler getirecektir.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Karşıt burcunuza ilerleyen Güneş ikili ilişkiler ve ortaklıklarla ilgili alana çifte vurgu yapmakta. Karşınızdaki kişilerin düşünce ve görüşlerine bağlı olma durumunuz söz konusu. Gelen teklif ve önerileri akılcı değerlendirmelere tabi tutmalısınız. Ayrıca bugün iş hayatınızda duygusal anlar yaşayabilir; geçmişi geride bırakacağınız olaylar yaşayabilirsiniz.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Burç değiştiren Güneş ile iş hayatınızdaki hareketlilik daha artacak belki kendinizi dinlemeye vakit bile bulamayacağınız zamanlar yaşayacaksınız. Aynı zamanda bu yoğun tempo içinde sağlığınızla ilgili ertelediğiniz konulara daha fazla önem göstermek zorunda kalabiliriniz. Bugün ise ikili ilişkiler ve ortaklıklar adına gerilime açık durumlar söz konusu. Kopuşlara dikkat.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Bugün sağlığınız ve beslenmenize dikkat etmeniz gerekmekte zira zorlanacağınız durumlarla karşılaşabilirsiniz. Size hizmet eden kişilere karşı daha şefkatli olmanız gerekebilir. Diğer bir yandan ise aşk evinize ilerleyen Güneş size yeni fırsatlar ve keyif alacağınız ilişkiler getirmekte. Çocuklarınızla daha fazla ilgilenebilir; eğitimleri ve gelecekleriyle ilgili kararlar alabilirsiniz.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Bugün aşk hayatınız, çocuklarla olan bağlarınız veya yaratıcılığınızı testten geçirecek durumlar yaşayabiliriniz. Aniden ortaya çıkabilecek maddi manevi konulardaki durumlar sizi duygusal olarak etkileyebilir. Diğer bir yandan ise burç değiştiren Güneş; eve, aileye, babaya ait alanlara yeni koşullar getirebilir. Düşüncelerinizi paylaşmaktan çekinmeyeceksiniz.