Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
astrofiber@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları (21.11.2015)

Koç 21 Mart - 20 Ni­san

Bugün gelişmeleri kontrol etmekte zorlansanız da; finansal konularla ilgili önlemler alarak belirsizliği ortadan kaldırabilirsiniz. Duygularınızı çok yakın olduğunuz kişilerle paylaşabilir, ilişkilerde derinleşebilirsiniz. Akşam saatlerinde Ay’ ın burcunuza geçmesiyle birlikte enerjinizi geri kazanabileceksiniz.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Hedeflerinize doğru ilerlerken; içinde bulunduğunuz belirsizlikten işbirliklerinin desteğiyle başa çıkabilir; yakın ilişki de olduğunuz kişilerle duygusal paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde enerjinizi ve öfkenizi içe yöneltebilir, kendinizle baş başa kalmak isteyebilirsiniz.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Bir süre önce başladığınız girişimlerle ilgili olumlu sonuçlar alabilir; iş ve sosyal hayatınız da beraber çalıştığınız kişilerden ya da akrabalardan destek alarak yolunuzu belirleyebilirsiniz. Akşam saatlerinde ise sosyal ortamlarda daha fazla bulunabilir, arkadaşlarınızla zaman geçirebilirsiniz.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Bugün sevdiklerinizin sizi onayladığını ve desteklediğini görerek mutlu olabilir, görüş ve inançlarınız doğrultusunda yaşamanın keyfini çıkarabilirsiniz.  Günün ilerleyen saatlerinde ise enerjiniz birden yükselerek sosyal hayatta aktif olmanıza ve toplum içinde ön planda olmanıza yol açabilir.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Ortak gelirlerin paylaşımında; aileniz için fedakârlık yapabilir, duygularınızla harekete geçmeyi tercih edebilirsiniz. Gayrimenkul ve yatırımla ilgili girişimlerinizde ise finansal destekler alabilirsiniz. Akşam saatlerinde görüşlerinizde netleşecek ve kendinizi cesaretle ifade edebileceksiniz.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Sabah saatlerinde ikilemlerin ortadan kalkmasıyla olayların bütününü görebilirsiniz. Yakın çevrenizin sizi desteklemesiyle eğitim, yolculuklar veya anlaşmalarla ilgili girişimlerinizi tamamlayabilirsiniz. Sonrasında finansal konuların gündeme gelmesiyle çözüm odaklı görüşmeler yapabilirsiniz.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Bugün yeteneklerinizi kullanarak maddi koşullarınızı düzeltebilir, hayal gücünüzü devreye sokabilirsiniz. Gündelik programınıza uymakta zorlansanız da kararlılığınızı koruyabileceksiniz. Akşam saatlerinde işbirlikleri ve ilişkiler gündeme gelerek, beraber hareket etmenizi gerektirebilir.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Aşk, yaratıcılık gerektiren uğraşlar sizi meşgul edebilir. Kendi taleplerinizi ön planda tutarak alacağınız kararlar doğrultusunda ilişkilerinizi düzenleyebilir; hobilerinize yönelerek, eğlenceli ortamlarda bulunabilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde enerjiniz daha yüksek olabilir.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Bugün duygularınızla hareket edebilirfedakârlık yapabilirsiniz. Bilinçaltınızı kurcalayan konuları derinlemesine irdeleyebilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde yaşamdan daha fazla keyif alabilir, eğlenceli ortamlarda bulunabilirsiniz.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Sezgilerinizi de kullanarak; geleceğe yönelik hedeflerinizi belirleyebilirsiniz. Yakın çevre, kardeş, komşu ya da kuzenlerle aranızdaki iletişimin derinleşmesiyle, duygusal paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Akşam saatlerinde ise ailenizle bir araya gelebilir, ev ziyaretlerine gidebilirsiniz.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Gelir ve giderleriniz arasındaki dengesizliği giderebilirsiniz. Yeteneklerinizi kullanarak atacağınız adımlarda üstlerinizin desteğini de alarak ilerlemeniz mümkün. Günün ilerleyen saatlerinde ise ani gelişen iletişim trafiği ortamı hareketlendirebilir.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Burcunuzda ilerleyen Ay; hayallerinizi gerçekleştirmenize ve kendi düşünceleriniz doğrultusunda hareket etmenize olanak sağlıyor. Kararlarınız doğrultusunda ilerlerseniz, isteklerinizi gerçekleştireceğiniz zemin oluşacaktır. Akşam saatlerinde harcamalarınıza dikkat etmelisiniz.