Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
astrofiber@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları (22.04.2015)

Koç 21 Mart - 20 Ni­san

Bugün iletişim trafiğiniz yoğun olmasına rağmen girişimlerinizden sonuç alamayabilirsiniz. Gün boyunca Ay boşlukta olduğundan başlangıçlarda bulunmamalısınız fakat gerek sosyal medya da gerekse yakın çevrenizle olan ilişkileriniz size keyif verebilir.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Üstünde çalıştığınız ticari anlaşmaların olumlu sonuçlarını alabilir, gayrimenkullerle ilgili işbirliklerinden fayda görebilirsiniz. Gelirlerinizi artırmak için işinizi büyütmek isteyebilirsiniz. Yazılı ve sözel iletişimde yeteneklerinizi kullanabileceğiniz ortamlarda hazır.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Bugünde çok enerjik ve hareketlisiniz. Hatta alacağınız haberlerden dolayı çok mutlu olabilirsiniz. Yeni girişimlerde bulunmadan önce iyi düşünmeli hatta biraz beklemelisiniz. Gelişmeler hızlı olmayabilir ama yine de dün başladığınız işlerin sonuçlarını alacaksınız.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Bir süredir sürdürdüğünüz gizli faaliyetlerin sonuçlarını alabilir, ekonomik kazançlar elde edebilirsiniz. Bir yandan yalnız kalarak durum değerlendirmesi yaparken bir yandan da kafanızın karışık olması karar alarak harekete geçmenizi engelleyecektir.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, size keyif veren organizasyonlar içinde olabilirsiniz. Sosyal ortamlarda sunumlarınızla, fikirlerinizle dikkatleri üstünüzde toplayabilir, herkesin beğenisini kazanabilirsiniz. Hareketliliğe rağmen girişimlerinizde bir ilerleme olamayacak.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Kariyerinizle ilgili kafanızda birçok düşünce olabilir fakat henüz kararlarınızı uygulamaya koyamayabilirsiniz. Bugün eyleme geçmektense araştırmalar ve görüşmeler yapmanızda fayda var.İş ve sosyal hayatınızı ilgilendiren konularda hemen açığa çıkmamalı.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Bugün hayata bakışınız daha olumlu olabilir, ufkunuz genişleyebilir, daha önce başladığınız girişimlerin sonuçlarını alabilirsiniz. Arkadaşlarınızla ve sosyal gruplarla düşüncelerinizi paylaşmak, görüş ve inançlarınızı ifade etmek isteyebilirsiniz.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Gün boyunca eksiklerinizi gidererek, yarım kalan işlerinizi tamamlayarak ve içinde bulunduğunuz krizlere çözüm arayarak geçirebilirsiniz. Kredi, vergi, sigorta, nafaka veya miras gibi konulara yönelik attığınız adımların sonuçlarını almakta zorlanabilirsiniz.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Kontrolünüzde olmayan gelişmeler sizi zorlasa da, aynı görüşü paylaştığınız kişi ve gruplardan alacağınız destekle keyfiniz yerine gelebilir. İlişki de olduğunuz kişilerle kurduğunuz iletişim size fikir verse de karar alarak, harekete geçmekte zorlanabilirsiniz.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Bugün çalışma ortamınızda yoğun bir tempo olmasına rağmen beklediğiniz sonuçları alamayabilirsiniz. Düşüncelerinizde düne oranla netleşseniz de henüz harekete geçmeye hazır olmayabilirsiniz. Finansal olaylarla ilgili girişimlerinize dikkat.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Günü hobilerinize ve sevdiklerinize ayırabilir, keyif aldığınız konularda fikir alış verişinde bulunabilir, araştırmalar yapabilirsiniz. Yazılı ve sözel iletişimde yaratıcılığınızı kullanarak, kendinizi ifade edebilirsiniz. İşbirlikleriyle ilgili olumlu sonuçlar alabilirsiniz.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Gün boyunca zihinsel ve fiziksel bir yoğunluk yaşamanıza rağmen sonuç almakta zorlanabilirsinizAile ve eve dair konularda yaşanan hareketlilik bir yere varmasa da fikir alışverişinde bulunmak ve akılcı davranışlarla anlık çözümler bulmakta başarılı olabilirsiniz.