Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
astrofiber@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları (23.05.2015)

KOÇ 21 Mart - 20 Ni­san

Kendinize olan güveninizi tazeleyeceğiniz ve yeteneklerinizi öne çıkaracağınız koşullar mevcut. Bir gün öncesinden süregelen ve sizi zihnene yoran bazı konularla ilgili açılımlar yakalayabilirsiniz. Yakın çevre ve kardeşlerle olan ilişkilerinizi geliştirecek gelişmeler yaşanabilir. Ayrıca çocuklarınız ve sevdiğiniz kişiyle zamanı keyifli geçirmek isteyebilirsiniz.

BOĞA 21 NİSAN-21 MAYIS

Eve, yerleşime ve gayrimenkullere dair bir konuyla ilgili olumlu gelişmeler yaşarken aynı zamanda bazı bitişler ve başlangıçlarda söz konusu olabilir. Beklentileriniz yükselebilir bu yüzden maddi olarak başkalarına ihtiyaç duyabilirsiniz. İkna kabiliyetinizi kullanarak karşınızdakini istekleriniz için etkileyebilirsiniz. Ancak ısrarcı olmak yerine zaman zaman esnemeniz gerekebilir.

İKİZLER  22 MAYIS-21 HAZİRAN

Fikir ve düşüncelerinizle öne çıkacağınız bir gün sizi bekliyor. Kendinizi ifade ederken süslü, ikna edici ve etkileyici konuşmalar yapabilirsiniz. Karşınızdakileri zorlanarak dahi olsa ikna etme şansınız yüksek. Yakın çevreniz, kardeşlerinizle olan ilişkilerinizde de otoriter davranışlar gösterebilir; liderliği ele alarak hareket edebilirsiniz. Eğitime ait bir alanda ise olumlu durumlar var.

YENGEÇ  22 HAZİRAN-23 TEMMUZ

Bugünlerde harcamalarınız artabilir. Kazancınızdan daha fazla giderlerinizin olması zaman zaman bilinçaltınızda sıkıntıya yol açabilir. Ayrıca aile kaynaklarından yararlanmanıza olanak sağlayacak yeni durumlar gündeme gelebilir. Yaşantınızda bazı şeyleri geride bırakabileceğiniz veya size sıkıntı veren alışkanlıklarınızla alakalı ise bazı sonlanmalar olabilir.

ASLAN  24 TEMMUZ-23 AĞUSTOS

Burcunuza ilerleyen Ay ile kendinizi daha rahat ifade edeceğiniz bir gün geçirebilirsiniz. Ancak gerek beklentilerinizin yüksek oluşu gerekse de fazla özgüvenli hareket etmeniz bazı şeyleri gözden kaçırmanıza ve zorluklar yaşamanıza sebep olabilir. Aşk hayatınız, çocuklarınızla olan ilişkinizde son birkaç gündür ortaya çıkan problemler ise sizden çözüm bulmanızı talep diyor.

BAŞAK  24 AĞUSTOS-23 EYLÜL

Kendinizi geri planda tutarak biraz dinlenmek veya iç dünyanıza yolculuk yapmak isteyebilirsiniz. Ayrıca sağlığınızla ilgili bir süredir sizi zorlayan şikayetlerinize çözüm bulamamanın belirsizliğini yaşayabilirsiniz. İş dünyasında ve özel yaşantınızda sizi zorlayan meselelerle alakalı yaşadığınız ikilemler halen etkisini sürdürmekte. Hafta başından itibaren daha rahat hissedeceksiniz.

TERAZİ  24 EYLÜL-22 EKİM

Gruplar, dernekler ve arkadaşlarla yapılacak faaliyetler gün boyunca sizi meşgul edecektir. Hayata bakışınızı etkileyecek gelişmeler yaşayabilir; ufkunuzu açacak değerlendirmelerde bulunabilirsiniz. Yakın çevreniz, kardeşlerinizle olan ilişkilerinizde ise zorlandığınız konuları konuşarak çözme imkanına da sahipsiniz. Esnek ve çok yönlü düşünerek davranmalısınız.

AKREP  23 EKİM-22KASIM

Aileniz, iş ve sosyal hayatınızdaki gelişmeler günlerde gözler önünde yaşanabilir. Beklentilerinize ulaşma isteğinizin artması siz de ısrarcı kılabilir. Finansal konularda ise sizi zorlayan durumlarla baş edemediğiniz sorunlarınıza artık bir çözüm yolu geliştirebilirsiniz. Duygusal paylaşımlarda ise takıntılı davranmak sizin de karşınızdakinin de sıkıntı duymasına neden olabilir.

YAY 23 KASIM-21 ARALIK

Bugün kendi fikir ve düşüncelerinizde ısrarcı ve kendi bildiğinizi okumaktan yana olabilirsiniz. Ancak başkalarının da bakış açısına değer vermek size yeni ufuklar açabilir; bunu unutmayın. Yurtdışı, eğitim ve yolculuklar adına da yeni durumlar söz konusu. İkili işliklerde ise yapacağınız değerlendirmelerle süregelen konumuzu etkileyen gelişmeler var. 

OĞLAK  22 ARALIK-20 OCAK

Gerek finansal gerekse de duygusal paylaşımlar adına hareketli bir süreçtesiniz. Size kriz yaratacak durumlardan kontrolü ve liderliği ele alarak çıkma niyetindesiniz. Bu yüzden gelişmeleri çok yönlü olarak değerlendirmek istiyorsunuz. Kontrol dışı olaylardan kaynaklı sorunlar ise yavaş yavaş dağılmakta olduğundan işiniz atık daha rahat ilerleyebilir.

KOVA  21 OCAK-19 ŞUBAT

Karşıt burcunuzda ilerleyen Ay; önümüzdeki birkaç gün ikili ilişkiler, ortaklıklar ve işbirliklerinin ön planda olacağına işaret etmekte. Onların kontrolü ele alacağı ve sizi yönlendireceği gelişmeler yaşayabilirsiniz. Hayattan beklentilerinizi ve almak istediğiniz keyfi sorgulayacağınız dönemden geçmektesiniz. Hedeflerinizi değiştirmenizi sağlayacak olanaklarınız var.

BALIK  20 ŞUBAT-20 MART

İş hayatınız, sağlık konuları veya başkalarına karşılıksız yapacağınız hizmetlerle ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Olayların gidişatınızı bir yandan kontrolü ele almak isteyebilir diğer bir yandan ise bunu başarmakta zorlanabilirsiniz. Eve, aileye veya yerleşime dair bir konuda ise son günlerde olan zorlukları bugün artık aşma şansına sahipsiniz.