Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
astrofiber@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları (24.05.2016)

Koç 21 Mart - 20 Ni­san

Burç değiştiren ilişkiler ve para gezegeni önümüzdeki günlerde sevdiklerinizle aranızdaki bağları, kazanç ve harcamalarınızı etkileyecektir. Bugün risklere açıksınız. Gereksiz söylemleriniz, tavır ve davranışlar göstermeye meyillisiniz. Kariyere ve aileye ait alanlarda sorumluluklar artabilir.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Bugün kazanç ve harcamalarınız arasındaki dengeleri tutturmakta zorlanabilirsiniz. Ticaretten, eğitimden, komisyonlu işlerden elde edeceğiniz gelirlerin yanı sıra ortak paylaşımlar adına hareketli zamanlar geçirebilirsiniz. Atacağınız adımları daha gerçekçi bir gözle değerlendirebilirsiniz.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Burcunuza ilerleyen Venüs; kendinizi ön planda tutarak harekete etmenizi kolaylaştıracaktır. Önümüzdeki günlerde gerek bedensel gerekse de zihinsel olarak daha aktif olacaksınız. Ancak bugün ve yarın özel ve sosyal ilişkiler adına riskli durumlar yaşayabilirsiniz. Temkini elden bırakmayın.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Önümüzdeki ay boyunca sevgi alış verişiniz, parasal durumunuz kontrolünüz dışında gelişmelere açık olacağa benzer. Kardeş, arkadaş ilişkilerinizde sorunlar yaşayabilir; dedikodulara maruz kalabilirsiniz. Karşıt burcunuzda ilerlemekte olan Ay ise yine ilişki ve işbirliklerine vurgu yapmakta.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Bugün iş hayatında sorumluluklarınız artabilir. Planlı ve programlı hareket edebilir; otorite konumundaki kişilerle irtibata geçebilirsiniz. Ayrıca bugün ve yarın gerek aşkta, gerek sosyal ilişkilerde gerekse de parasal konularda hareketli durumlar yaşanabilir. Koşulların değişkenliği kararlarınızı etkileyebilir.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Bugünlerde sevdiğiniz kişiye, çocuklarınıza; maddi alanda ise para ve yatırımlarınıza karşı daha sorumluluk duygusuyla yaklaşmanız; değerlendirmelerinizi gerçekçi bakış açısıyla yapmanız gerekebilir. Zaman zaman sizi yoran ve gerginliğe düşüren durumlar da var. Çatışmalardan kaçının.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Burç değiştiren Venüs ile özel ve sosyal ilişkilere olan bakış açınızda değişimler olabilir. Yakın çevreniz, kardeş ve komşularınızla iletişiminiz etkilenebilir. Eğitim, yurtdışı ve yolculuklar adına da hareketli bir süreç yaşayabilirsiniz. Ayrıca eve, aileye ve gayrimenkullere dair işlerde sorumluluklar var.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Finansal konular önümüzdeki birkaç gün sizi uğraştırabilir. Koşulların değişkenlik içermesi kararlarınızı net almanızı engelleyebilir. Ayrıca duygusal paylaşımlarınız içinde aynı şartlar geçerli olabilir. Gerçekçi olmaya bakın. Yakın çevre ve kardeşlerin ihtiyaçlarıyla ilgili sorumluluklar alabilirsiniz.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Karşıt burcunuza ilerleyen Venüs; ikili ilişki, işbirlikleri ve ortaklıklarınıza hareket getirecektir. Ancak birkaç gün gerginliklere ve çatışmalara açık olduğunuzu bilerek hareket edin; beklentilerinizin yerine gelebilmesi adına fevri tavırlardan uzak durun. Ayrıca bugün finansal alandaki işlerde sorumluluklar var.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Çalışma arkadaşlarınızla olan ilişkileriniz, anlaşma, sözleşme ve yolculuklar bugünlerde sizi fazlasıyla meşgul edebilir. Birkaç gün hareketli, çatışmalı ve gerilimli geçebilir. Ancak burcunuzda ilerleyen Ay; size gereken yönetim ve idare gücünü verecektir. Gizli düşmanlıklara karşı dikkatli olun.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Aşk hayatınızın hareketleneceği, çocuklarınızla iletişiminizin artacağı ve belki yatırımlarınızla ilgili değerlendirmelere kafa yoracağınız bir süreçtesiniz. Birkaç gün koşullar değişkenlik içereceğinden karar almamaya bakın. İç dünyanıza dönerek sorgulamalarınızı gerçekçi bakış açısıyla yapabilirsiniz.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Eve, aileye, yerleşime ve kariyere dair alanlara değişim fırsatlarına açık olacağınız gibi kararsız kalacağınız gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bağlı olduğunuz gruplarda, ekip çalışmalarında otorite konumundaki kişilerle görüşebilir; hedefleriniz ve geleceğiniz hakkında değerlendirmeler yapabilirsiniz.