Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
astrofiber@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları 24.12.2013

Koç 21 Mart - 20 Ni­san

Üzerinize aldığınız işleri yerine getirirken detaycı ve titiz davranacak; başkalarına da faydalı olması için uğraşacaksınız. Finansal konularda sağlam adımlar atabilir; gerektiğinde konuya hakim kişilerden destek alabilirsiniz. Bugün burç değiştiren Merkür, iş ve sosyal hayatınıza hareket getirecek; sizi başarı odaklı olmaya yöneltecektir. Anlaşmalar, eğitim ve yolculuklar adına yeni gelişmelere açık tutacaktır.

 

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Hayatın size getirdiği keyifleri tatmaya, aşka, yaratıcılığınızı ortaya çıkaracağınız çalışmalarda uğraşmaya isteklisiniz. Çocuklarınızın eğitimiyle alakalı olumlu gelişmeler yaşayabilir; yakın çevrenizin sizi koruyup kollamasından dolayı huzurlu hissedebilir; yolculuk planlarınızla alakalı sizi mutlu kılacak haberler alabilirsiniz. Burç değiştiren Merkür; eğitim, yurtdışı, hukuki meselelerinizde sizi destekleyecektir.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Bugün burç değiştiren Merkür; finansal alanda ve duygusal paylaşımlarda size yeni koşullar getirmekle birlikte kimi zaman huzursuzluklar yaşamanıza neden olacaktır. Gün içinde ise ailevi sorumlulukları yerine getirmeye gayret edecek; yerleşim değişikliği, gayrimenkul alım satımıyla alakalı işlerle uğraşabilirsiniz. Bütçenize uygun davranmaya çalışmalı; isteklerinizde ayağınızı yorganınıza göre uzatmalısınız.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Yakın çevrenizle olan ilişkilerinizde hassas ve detaycı davranmanızı gerektiren durumlar söz konusu. Duygularınızı aklınızla birleştirerek hareket etmek; kararları mantık süzgecinden geçirerek almak isteyebilirsiniz. Sizi geliştirecek ve yeni fırsatlar getirecek eğitim ve seyahatler gündeme gelebilir. Burç değişten Merkür ise ikili ilişkiler ve ortaklıklarınıza yeni bir bakış açısı getirecektir.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Finansal alanda sizi kaygılandıran durumlar gün içinde yaşanacak gelişmelerden olumlu yöne doğru ilerleyebilir. Alacağınız gizli destekler veya şansınız size yardımcı olabilir. Ailevi sorunlar, eviniz veya gayrimenkulle alakalı işlerinizde sizi huzursuz eden konulara bugün daha gerçekçi bakabilir; çözüm odaklı olabilirsiniz. Burç değiştiren Merkür; çalışma hayatınızda anlaşmaların önemine işaret etmekte.

 

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Yeni sorumluluklar almanıza karşın kendinizi işe yarar hissediyor; canla başla sorumluluklarınızı yerine getiriyorsunuz. Hedeflerinizi gerçekleştirmenize olanak sağlayacak destekleri ailenizden ve arkadaşlarınızdan bulabilir; aklınızı kullanarak fırsatları değerlendirebilirsiniz. Burç değiştirecek Merkür, aşk hayatınıza yeni bir soluk getirecek; çocuklarınızla olan iletişiminizi olumlu etkileyecektir.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

İç dünyanızdaki yolculuğunuz devam ederken bilinçaltınızda sizi huzursuz eden sorulara cevap bulmakta zorlanmayacaksınız. Üzerinize aldığınız sorumlulukları yerine getirirken geri planda kalmak isteyebilir veya ön çalışmalarını yapmaya zaman ayırabiliriniz. Burç değiştiren Merkür; önümüzdeki günlerde zihnen daha aktif olacağınıza; yakın çevre, kardeşler ve yolculukların gündeminizde yer alacağını göstermekte.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Geleceğe ait hedeflerinizi belirlerken planlı programlı olmak; planlarınızı detaylandırmak sizin için oldukça önem taşıyor. Bağlı olduğunuz gruplar içinde kendinizi rahat ifade edebilir; yurtdışı işler, eğitim ve hukuki konulardan sizi geliştirecek destekler bulabilirsiniz. Burç değiştiren Merkür; yakın çevre ve kardeşlere ait sorumluluklarınızın artacağına ve zihnen yoğu olacağınıza işaret ediyor.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

İş ve sosyal hayatınızda oldukça yoğun geçecek zamanlardasınız. Eğitim, anlaşmalar, yolculuklar sizi hem maddi hem zihnen meşgul edebilir. Elde edeceğiniz gelirler, ortak paylaşımlar adına olumlu gelişmeler yaşamanıza karşın kontrol dışı harcamalar gündeme gelebilir. İlerlemenizi engelleyecek perde arkası durumları ve kişileri göz ardı etmemelisiniz. Burç değiştiren Merkür; kazançlarınıza yenilikler getirecektir.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Burcunuzda ilerleyecek olan Merkür; daha planlı programlı davranmaya yöneltecek; kendinizi ve düşüncelerinizi rahat ifade etmenize olanak sağlayacak; fikirlerinizle sizi öne çıkaracaktır. Bugün ise yurtdışı, eğitim ve yolculuklar adına olumlu gelişmeler var. Kuracağınız işbirlikleri, ortak çalışmalarda destekler bulabilir; gruplar içindeki konumunuzu sağlamlaştıracağınız koşulları oluşturabilirsiniz.

 

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Finansal durumlar sizi huzursuz edecek gelişmelere açık. Çalışma arkadaşlarınızdan alacağınız destekler, yurtdışı işlerdeki başarınız ve canla başla sorumlulukları yerine getirme kapasitesiniz sayesinde zorlukları aşabilirsiniz. Bugün burç değiştiren Merkür, anlaşmalar, eğitim, yolculuklarla alakalı kontrol dışı değişimlere açık olacağınıza; yakın çevre, kardeşlerle ilgili sorunlara işaret etmekte. Dikkat.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

İkili ilişkiler, ortaklıklarda sizi hem zorlayan hem geliştiren durumlar söz konusu olmaya devam ediyor. Karşınızdakiler eleştirel ve mesafeli tavırlarına rağmen sizi duygusal olarak destekliyor; koruyor ve kolluyor olabilirler. Yurtdışı, hukuk ve medyaya dair işlerinizde güçlü kişilerden yardımlar alabilir; uzun vadeli projelere imza atabilirsiniz. Burç değiştiren Merkür; ev yaşantınıza hareket getirecektir.