Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
astrofiber@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları (26.02.2016)

Koç 21 Mart - 20 Ni­san

Sabah saatleri ilişkiler, anlaşalar adına olumlu geçebilir. Karşınızdakilerle mutabık kalabileceğiniz durumlar söz konusu. Ancak günün ilerleyen saatleri biraz karışabilir. Diğer tarafın aniden tutum değiştirmesi veya baskı göreceğiniz koşullar ortamın atmosferini hareketli kılabilir.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

İş hayatınız veya sağlığınız adına yapacağınız girişimler sabah saatlerinde pozitif ilerleyebilir. Ancak sonrasında kontrolünüz dışında gelişmeler yaşayabileceğiniz gibi farkındalık yaratan durumlarla da karşılaşabilirsiniz. Girişimlerinizi öğleden sonraki saatlere bırakmamanızda fayda var.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Size keyif veren koşullar içindesiniz. Gerek çocuklarınız gerek size mutluluk veren durumlar sabah saatlerinde mutluluk kaynağı olabilir. Öğle saatlerinde aniden gelişen durumlara karşı da tetikte olmanız gereken bir süreç de yaşanabilir. Ayrıca aşk ilişkilerinizde beklenmedik kopuşlar oluşabilir.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Duygusal tepkiler vermeye yatkınsınız. Aile büyükleriyle ilişki ve iletişiminiz sabah saatlerinde pozitif ilerlemesine karşın sonrasında bazı pürüzlere açık görünüyor. Umduğunuz anlayışı görememekten dolayı dengeler bozulabilir. Eve, gayrimenkule dair girişimlerinizi geciktirmeyin.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Sabah saatlerinde zihinsel olarak rahat olmanıza karşın sonrasında sizi bir şekilde olumsuz etkileyecek gelişmeler oluşabilir. Üzerinde çalıştığınız anlaşmalarla ilgili beklenmedik aksilikler çıkabilir. Ayrıca size yeni ufuklar açacak haberler de kulağınıza gelebilir.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Parasal konularda inişli çıkışlı durumlara açıksınız. Sabah saatleri olumlu geçmekle birlikte öğle saatlerinde size yeni kazanç kapıları açacak teklifler olabilir. Ani kararlar almak yerine sakin kalmaya çalışmalısınız. Daha önce farkına varmadığınız bir yeteneğinizi ise kullanma şanısınız var.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Gün sizin kontrolünüzde başlamasına karşın ilerleyen saatlerde bazı şeyler rayından çıkabilir. Karşınızdaki, kişilerin her zamankinden farklı tepki ve tutumlarından kaynaklı zorlu durumlar yaşayabilirsiniz. Ayrıca iç dünyanızdaki duyguların baskısı da sizi zorlayabilir.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Halen iç dünyanızın derinliklerindesiniz. Sizi uyumlu ve dengeli davranmaktan alıkoyan gelişmeler içindesiniz. Bu tavrınız veya başkalarından kaynaklı gelişmeler öğle saatleri civarında sizi olumsuz etkileyebilir. İş hayatında ise bazı gizlediğiniz durumlar açığa çıkabilir.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Bugün içinde bulunduğunuz çevre ve arkadaşlarla aranızda aniden gelişen durumlar zaman zaman zorluk yaratabilir. Ancak bazı konularda da farkındalık kazanmanıza olanak sağlayabilir. Öğlenden sonra yeni bir girişim ve başlangıç yapmaktan kaçınmalısınız. Hedeflerinizin parasal kısmı zorlayabilir.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Bugün yaşayacaklarınız gözler önünde cereyan edeceği gibi sizi de zorlayabilir. Gerek iş gerek özel hayatınıza dair konularda bazı beklenmedik gelişmeler içindesiniz. Kendi gücünüzü kanıtlamak veya ısrarcı olmak ilişki ve anlaşmalarda pürüzlere neden olabilir. Önemli işlerinizi öğlene kadar tamamlayın.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Bugün alacağınız haberler geleceğiniz üzerinde etkili olabilir. Hayata bakışınızı, işliklerinizi değerlendirme şeklinizde değişim yaratacak gelişmeler söz konusu. Bilinçaltı korkularınızdan kaynaklı düşünce ve duygularınızı deneyimleyebilirsiniz. Ancak bunları aşacak gücü sahipsiniz.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Sizi yoran ilişkiler ve parasal konularla ilgili bugün bir açılım yaşayabilirsiniz. Hedeflerinize tutkuyla bağlılığınız veya otorite konumundaki kişilerden göreceğiniz baskıların bunda olumsuz etkileri olabilir. Ancak kendi insiyatifinizi ele  alarak ilerleyebileceğinizi unutmayın.