Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
astrofiber@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları (26.04.2016)

Koç 21 Mart - 20 Ni­san

Duygularınızın coşturan gelişmeler geleceğe daha iyimser bir gözlerle bakmanızı sağlayabilir. Yurtdışı, medya, hukuk ve eğitime dair işleriniz yolunda ilerleyebilir. Ayrıca akademik konular veya yüksek öğretimi ilgilendiren alanlardaki projelerinizi tamamlayabilirsiniz.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Finansal alandaki işleriniz sizi meşgul etmekte. Beklentilerinizin dışındaki durumlar sizi çabuk karar almaya ve hareket etmeye yöneltebilir. Arka planda kalmış veya bilinçaltınıza attığınız bir ilişki sizi yeniden etkileyebilir. Önemli işlerinizi akşamüstü saatlerinde bırakmamanızda fayda var.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Halen karşıt burcunuzda ilerleyen Ay; sizi başkalarının davranışlarına bağlı kılmakta. Bugün karşınızdakilerle uzlaşı sağlamaya yatkınsınız. Özellikle gruplar içinde, ekip çalışmalarında ve arkadaşlarınızla aranızda olumlu bir iletişim olabilir; hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olabilirler.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Yurtdışı, eğitim, medyaya dair işleriniz bugün yoğun geçebilir. Kariyerinizde beklediğiniz değişimi yakalamanıza olanak sağlayacak destekleri bulabilirsiniz. Ayrıca son dönemde sağlığınıza gösterdiğinizi özenin karşılığını alabildiğinizi görebilirsiniz. Spor ve diyet yapabilirsiniz.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Yaşamın keyiflerine yönelik davranışlar içindesiniz. Bugün çocuklarınız veya arkadaşlarınızla hoş vakitler geçirebilirsiniz. Kısa yolculuklara çıkabilir; sizi fikren geliştirecek faalieyetlere katılabilirsiniz Yurtdışı, eğitim ve medyaya dair konulardan olumlu haberler alabilirsiniz.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Bir gün öncesinde yaşanan gerilimli ve karmaşık konuları artık çözüme ulaştırmak isteyebilirsiniz. Ortak kazançlardan, eşin gelirlerinden veya kredi gibi finansal desteklerden yararlanma şansını yakalayabilirsiniz. Ayrıca gayrimenkule dair konularda ise karşınıza fırsatlar çıkabilir.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Edindiğiniz tecrübeler doğrultusunda aklınızdan geçenleri hemen ifade etmekten geri durabilirsiniz. Bugün eşiniz, sevdiğiniz kişilerle paylaşımlarınız artabilir. Onların sizi harekete geçirecek enerjilerine ihtiyaç duyabilirsiniz. İşe ait eski teklifler yeniden gündeme gelebilir.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Bugün risk almaktan kaçınmayacak bir ruh hali içinde olabilirsiniz. İşe ait konularda yeni anlaşmalar yapmak için girişimde bulunabilirsiniz. Ayrıca çalışma arkadaşlarınızla aranızda para konuları gündeme gelebilir. Beden sağlığınız, güzelliğiniz için de harcamalarınız olabilir.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Bir önceki güne göre daha iyimsersiniz. İstediğiniz gibi gitmeyen koşullara karşın kontrolü bir şekilde ele alabilirsiniz. Ancak risklere açık olduğunuz gibi cesurca da davranabilirsiniz. Çocuklarınızla, sevdiğiniz kişiyle veya aileden gelen gelirlerin yönetimiyle alakalı olumlu gelişmeler olabilir.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Düşüncelerinizi dile getirmek için henüz erken olduğunu düşünebilirsiniz. Zihninizde bazı şeylerin değerlendirmesini yapabilirsiniz. Günün ikinci bölümünde ailenizden kaynaklı bazı durumlar çözüm üretmenize aracı olabilir. Bir gayrimenkulle ilgili beklenmedik olumlu gelişme yaşayabilirsiniz.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Varamayacağınızı düşündüğünüz hedeflerinize ulaşmanıza destek olacak fırsatlar bugün karşınıza çıkabilir. Bir arkadaşınızdan, kardeşinizden yardım gelebilir. Üzerinde çalıştığınız proje, anlaşma ve sözleşmeyle ilgili de ekip çalışmalarından faydalanabilirsiniz. Bugün hızlı karar alabilirsiniz.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

İş ve sosyal yaşam içinde gözler önünde olabilirsiniz. Bu yoğun çalışma temposunda eğitime, yabancılara, medya ve hukuksal konulara dair işlerde sorumluluklar alabilirsiniz. Kazançlarınızla ilgili de olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ancak harcamalarınıza dikkat etmelisiniz.