Figen KIZILTAŞ & Berna Narin AŞKIN
Figen KIZILTAŞ & Berna Narin AŞKIN
astrofiber@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları (26.06.2016)

Koç 21 Mart - 20 Ni­san

Yalnız kalıp dinlenmek istemenize rağmen oldukça hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Yakın çevrenizle ilgili zihninizi kurcalayan bazı sorularınız olabilir. Olayları değerlendirirken abartmamalı, akışta kalarak anı yaşamayı ve sezgilerinize kulak vererek hareket etmeyi seçmelisiniz.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Bugün yoğun duygusal iniş çıkışlar yaşamanıza rağmen kalabalıklar içinde olacak ve hayallerinizi gerçekleştirmeye çalışacaksınız. Sevdiklerinizden fazla beklenti içine girmemeli, herkesi olduğu gibi kabul etmelisiniz.  Sosyal ve arkadaş çevrenizde yardımseverliğiniz, duyarlılığınızla anılabilirsiniz.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Hem zihinsel hem bedensel olarak oldukça hareketli geçecek bir gün sizi beklemekte. Sizi yoran ve kararsız bırakan durumlarla ilgili yapacağınız değerlendirmeler sonucunda net olmasa da bir karara varmanız söz konusu. Aile ve sosyal hayat arasında ikilem yaşayabilirsiniz.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Bugün düşüncelerinizi paylaşma ihtiyacı duyabilir, manevi olarak size huzur verecek konularla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Sevdikleriniz size anlayış gösterse de abartılı ve fanatik fikirler düşman edinmenize yol açabilir.  Duygularınız henüz netleşmediğinden hemen açıklama yapmamalısınız.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Maddi ve manevi paylaşımlarda sizi içten içe huzursuz eden konular olsa bile şimdilik adım atmamalı, olayları olduğu gibi kabul etmelisiniz. Kontrolünüz dışında gelişen harcamaları abartmamalı, bütçenizin dışına fazla çıkmamalısınız. Kulağınıza gelen bazı duyumlardan dolayı kararsız kalabilirsiniz.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Hem kendinizden hem de karşınızdakilerden fazlasıyla beklenti içine girmeniz şartları zorlamanıza neden olabilir. Aldığınız haberler sizi harekete geçirebilir fakat akılcı adımlar atabilmek için öncelikle olayların netleşmesini beklemelisiniz. Sezgilerinizi de kullanarak karar almalısınız.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Bugün fedakârlık göstermeniz gereken olaylar yaşanabilir; karşılık beklemeden yerine getireceğiniz işlerle uğraşabilirsiniz. Herkesi memnun etmeye çalışırken kendinizi yıpratabilirsiniz. Gerek bedensel gerek zihinsel hareketlilik yorgunluğa sebep olabilir dikkat.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Sevdiklerinizden ve aşktan yana beklentilerinizi yüksek tutmanız yeteri kadar sevilmediğinizi hissetmenize neden olabilir. Alış veriş yapmaktan keyif alsanız bile ekonomik dengenizin bozulmamasına dikkat etmelisiniz. İkilemde kaldığınız durumlar olsa dahi duygularınıza ve sezgilerinize kulak vermelisiniz. 

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Ailenizle evinizde keyifli bir gün geçirmek istemenize rağmen gelişmeler harekete geçmenize neden olabilir. İstek ve beklentilerinizi abartmadan karşınızdakilere kulak vermeli, karar alırken mantığınızı ve sezgilerinizi bir arada kullanabilmelisiniz. Her şeyi bir arada yapmaya çalışmamalısınız.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Kardeşleriniz ya da yakın çevrenizle iletişimizin artması aranızdaki bağları da etkileyebilir. Daha önce paylaşmadığınız şeyleri konuşabilir; duygularınızı dile getirebilirsiniz. Bugün sosyal medya da fikir alış verişinde bulunurken mantığınıza uyanı seçerek hareket etmelisiniz.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Yapacağınız harcamalarda dikkatli olmalı, gereksiz ve abartılı alış verişlerden uzak durmalısınız. Bugün yeteneklerinizi kazançlarınızı arttırmak için kullanabilir; değerinizi gözler önüne çıkarabilirsiniz. Sevdiklerinizi mutlu etmeye çalışırken siz yıpranabilirsiniz.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Bugünü kendi isteklerinize ve kişisel bakımınıza ayırmak isteyebilirsiniz. Fakat ailenizin de sizden beklentileri olduğunu unutmamalısınız. Karşınızdakilerin sizin için yaptıklarını yeterli bulmayabilir, aldığınız karardan dolayı ikilem yaşayabilirsiniz.