Yazarlar

Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın

Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın

fkiziltas@stargazete.com

Günün Burç Yorumları 26.10.2012

 

Koç 21 Mart - 20 Ni­san

Olayları akışına bırakmak isteyebilir, harekete geçmekte zorlanabilirsiniz. Fakat kendinizi ifade ederken yanlış anlaşılmalar yaşayabilir ve ilişkilerinizde sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Finansal konularla ilgili beklenmedik destekler almanıza rağmen elinize geçen kaynakların faydasını göremeyebilirsiniz.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Eşinizin, ortağınızın ya da yakın ilişki de olduğunuz kişilerin desteğiyle; geleceğe dair hedeflerinizle ilgili kararlar alabilir, girişimlerde bulunabilirsiniz. Aldığınız kararlar yaşamda ki keyiflerinizden ve sevdiklerinizden vazgeçmenize neden olabilir. İhtiyaçlarınız doğrultusunda davranmak isteyebilirsiniz.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Akrabalarınızla ve beraber çalıştığınız kişilerle zaman geçirebilir, fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Kafanıza takılan ve sizi yoran sorunların çözümünde yardım alabilirsiniz. Fakat aile ilişkilerinde beklentileriniz karşılanmayabilir. Sosyal ortamınızda yaşanan belirsizlik eve dair konularda istediğiniz verimliliği bulamayabilirsiniz.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Sevdiklerinizden alacağınız destekle görüş ve düşüncelerinizi ifade edebilirsiniz. Keyif ve hobilerinizi paylaşabilir, yeteneklerinizi sergileyebilirsiniz. Yakın çevre, kardeş, komşu ve kuzenlerle fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Tutku ve fedakarlıkla kurduğunuz ilişkiler çıkarlarınıza ters düşebilir. Hemen karar almak yerine biraz daha beklemenizde fayda var.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Bugün çok duyarlı ve hassas olabilirsiniz. Ailenizle beraber zaman geçirebilir, onlar için finansal fedakarlıklar yapabilir, evinizde değişiklikler yapabilirsiniz. Fakat ekonomik konularla ilgili planlarınız ve düzenlemeleriniz beklediğiniz gibi gelişmeyebilir. Aldığınız kararları uygulamakta zorlanabilirsiniz.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Ortak hayaller kurabilir, yakın ilişki de olduğunuz kişilerle fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Yolculuklar ve eğitimlerle ilgili destek alabilir, kendinizi ifade etme fırsatı bulabilirsiniz. Fakat ilişkilerde beklenti ve taleplerinizin karşılamaması hayal kırıklığına yol açabilir. Ortağın ya da işbirliklerinin belirsiz tavırlarına dikkat.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Gün içinde girişimlerde bulunmak ve harekete geçmek için yeterli enerjiye sahip olamayabilirsiniz. Ekonomik gelirlerinizi artırmak ve risk alarak genişlemek için adımlar atmak istemenize rağmen, kontrolünüzde olmayan gelişmeler sorunlara neden olabilir. Gizli düşmanlar olabilir dikkat.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Bugün sevdiklerinizle düşüncelerinizi paylaşabilir, onlar için fedakarlık yapabilir, yaşamınıza dair aldığınız kararları beraber uygulamak isteyebilirsiniz. Fakat geleceğe dair hedefleriniz ve çıkarlarınız bu kararları uygulamanıza engel olabilir. Aşk ilişkilerinde beklentileriniz karşılanmayabilir ve ikilem yaşayabilirsiniz.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Günü ailenizle geçirebilir ve şimdiye kadar gizli kalmış konuları paylaşabilirsiniz. Kendinize sakladığınız düşünceleri açıklayarak destek alabilirsiniz. Kararlı ve istikrarlı davranmak istemenize rağmen olaylar beklentileriniz doğrultusunda gelişmeyerek, çatışmalar yaşamanıza neden olabilir. Bİraz daha dikkat.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Geleceğe dair hedef ve ideallerinizi gerçekleştirebilmek için yakın çevre, kardeş, kuzen ve komşuların desteğini alabilirsiniz. Düşüncelerinizi paylaşmanız arkadaşlarınızdan ve sosyal ortamınızdan yardım almanızı sağlayabilir. Fakat gelişmeler sizin beklentilerinizi karşılamayarak, seçim yapmaya zorlayabilir.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Maddi, manevi değerlerinizle ilgili girişimleriniz hem sosyal ortamınızdan hemde hayatınızda ki otoritelerden destek görebilir. Yeni gelir kaynakları için planlar ve hedefler belirleyebilirsiniz. Fakat borç, alacak hesaplarının beklediğiniz gibi gelişmemesi, ortak kaynaklarda yaşanan sorunlar olabilir.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Bugün inanç ve düşüncelerinizi ifade edecek ortamlar bulabilir, aynı görüşü paylaştığınız kişi ve grupların desteğini alabilirsiniz. Yurtdışı, yüksek eğitim ve mahkemelerle ilgili yardımlar alabilirsiniz. Yakın ilişki de olduğunuz kişilerin eleştirel ve memnuniyetsiz tavırları kendinizden şüpheye düşmenize neden olabilir.