Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
astrofiber@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları (27.02.2016)

Koç 21 Mart - 20 Ni­san

Sabah saatlerinde olaylar kontrolünüzden çıkabilir, hiçbir planınızı uygulayamayabilir, karşılıklı taviz vermek zorunda kalabilirsiniz. Fakat öğleden sonra duygusal paylaşımlarda ve finansal konularda tepkilerinizdaha tutkulu olabilir, sizi ruhen iyileştirecek ve huzur verecek konular ilginizi çekebilir.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Güne çalışma ortamınızda yaşanan karmaşa ve çatışmaları gidermek için uğraşarak başlayabilir, gündelik programınızı uygulamakta zorlanabilirsiniz. Sonrasında ise ikili ilişkiler gündeminizde önemli bir yer tutacaktır. Karşınızdakilerin derin, tutku dolu davranışları sizi duygusal davranmaya itebilir.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Sevdiklerinizle aranızda ki sorunları çözmek ve keyif aldığınız konularla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Fakat günün ilerleyen saatlerinde ele aldığınız iş ve uğraşlarınızı hakkını vererek yapmak istemeniz gerek bedensel gerek duygusal olarak yıpratıcı olabilir. Yakın akrabalarınızla bağlantıya geçebilirsiniz.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Ailenizle ve sevdiklerinizle beraber geçireceğiniz bir güne başlayabilir, ev işlerine zaman ayırabilirsiniz. Öğleden sonra ise hayatınıza daha fazla romantizm ve keyif katmak isteyebilir ya da çocuklarınızla birlikte alış verişe çıkabilir, hem kendinizi hem de onları şımartabilirsiniz.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Sabah saatlerinde gelen haberler planlarınızı gözden geçirmenizi gerektirebilir, yaptığınız programda bir türlü netleşemeyebilirsiniz. Yoğun iletişim trafiği içinde olmanıza rağmen bir ilerleme kaydedemeyebilirsiniz. Öğleden sonra ise ailenize ve yuvanıza zaman ayırabilir, ev ziyaretlerine gidebilirsiniz.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

İhmal ettiğiniz işleri tamamlamak, gelir gider dengesini sağlayabilmek için önlemler almak isteyebilirsiniz. Fakat isteklerinizin yerine gelmesi için biraz daha zaman ihtiyacınız olabilir. Günün ilerleyen saatlerinde eğitim, yolculuklarla ilgili yeni kararlar alabilir; derin ve kapsamlı çalışmalar yapabilirsiniz.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Yaşamınıza dair aldığınız kararları uygulamakta zorlanabilir, kendinizi ifade etmek için daha fazla uğraş verebilirsiniz. Finansal konularda endişelenmeniz; sizi kazançlarınızı arttırmak için yeni arayışlara itebilir. Yeteneklerinizi kullanarak gelir elde edebileceğiniz girişimlerde bulunabilirsiniz.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Güne kararsız ve plansız başlayabilir, olayların akışına göre uyum sağlamaya çalışabilirsiniz. Fazla göz önünde olmak istememenize rağmen öğle saatlerinde burcunuza geçen Ay ile birlikte kendinizi daha rahat ifade edebilir; isteklerinizin peşinden tutkuyla gidebilirsiniz.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Sabah saatlerinde arkadaşlarınızla yaptığınız planları sonrasında ertelemek zorunda kalabilir, hedef ve ideallerinizi tekrar gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Öğleden sonra ise nedeni belirsiz bir huzursuzluk hissedebilir; kendi içinize dönerek, yalnız kalmayı tercih edebilirsiniz. Kontrolünüz dışında gelişmeler yaşanabilir.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Dünden kalan işleri ve görüşmeleri bitirmek üzere organize olmaya çalışsanız da ilerleme kaydetmekte zorlanabilirsiniz. Fakat ilerleyen saatlerde hedeflerinize odaklanarak çalışmalarınızdan sonuç alabilirsiniz. Arkadaşlar ve gruplar içinde yer alarak huzursuz olmaktan kurtulabilirsiniz.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Haberleşmede sorunlar yaşayabilir, kendinizi ifade edemediğinizi düşünerek kelimelerinizi tekrar gözden geçirebilirsiniz. Bir önce ki günün hareketliliğinden sonra sabah saatlerinde dinlenmeniz gerekebilir. Fakat öğleden sonra iş ve sosyal yaşamınızda göz önünde olmanızı gerektiren gelişmeler yaşanabilir.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Kendinize yakın hissettiğiniz kişilerle duygularınızı paylaşmak istemenize rağmen istediğiniz sonucu alamayabilir, borç ya da kredi konularında ilerleme kaydedemeyebilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde ise yurtdışı, eğitim ve medya ile ilgili uğraşlar sizi meşgul edebilir.