Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
fkiziltas@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları 27.10.2012

 

Koç 21 Mart - 20 Ni­san

Burcunuzda ilerleyen Ay sizi cesaretli kılıyor; kendinizi daha rahat ifade edebilir; kimi zaman beklenmedik reaksiyonlar verebilirsiniz. Duygusal paylaşımlarınızda gizli kalmış hisleriniz üzerine düşünebilirsiniz. Sizi huzursuz eden ilişkiler için kararları almadan önce detaylı değerlendirmeler yapabilirsiniz.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Bilinçaltınızda sizi huzursuz eden ve bugüne kadar cesaretle ifade edemedikleriniz veya kabullenemedikleriniz olabilir. İçinize dönerek bu düşüncelere yoğunlaşabilirsiniz. Kontrol dışı gelişebilecek olaylarda büyük tepkiler gösterebilirsiniz. Aşk konusunda karşınızdakinizle düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Gruplar içinde, arkadaş çevrenizle beraber yapacağınız birçok faaliyet veya çalışma içinde yer alabilirsiniz. Ani gelişen programlar içinde olmak size keyif ve heyecan verebilir. İleriye dönük planlarınızı uygulama hevesiniz belki fazla düşünmeden hareket ettirebilir. Sizi huzursuz eden konular üzerinde son karara varmanıza az kaldı.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Sosyal hayat içinde bugün vereceğiniz beklenmedik tepkilerinizle dikkat çekebilirsiniz. Tek başınıza hareket etmek ve karar almak zorunda kalmak sizde gerginlik yaratabilir. Aşk ve çocuklarla alakalı sizi derinden etkileyen gelişmeler yaşayabilirsiniz. Eşin sizin üzerinizde olan hakimiyeti baskı altında hissetmenize neden olabilir; destek için zorlanabilirsiniz.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Kendi görüşlerinizde ısrarcı olmanıza rağmen size bazı gerçekler gösterecek ve farkındalık yaratacak olaylar gündeme gelebilir. Yurtdışı, eğitim veya uzaktaki akrabalarla alakalı beklenmedik gelişmeler hızlı hareket etmenize ve karar almanıza neden olabilir. Çocuklarınız, sevdiğiniz kişinin düşüncelerine önemseyeceksiniz.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Finansal konularda sizi zorlayacak konular için bugün alternatif çözümler üretmek zorunda kalabilirsiniz. Ani çıkan ödemelerin getirdiği gerginlik yaşanabilir. Çocuklar ve sevgi konusunda tutkulu olabilir; hırslı ve cesur davranışlar gösterebilirsiniz Kendinize odaklı olmak yerine karşınızdaki kişileri anlamaya çalışmalısınız.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Karşıt burcunuzdaki Ay bugün yaşanacaklarda kontrolün sizde olmadığına işaret ediyor. Eşini veya ortağınızın sizi şaşırtan davranışları olabilir. Gün içinde yaşacaklara ani tepkiler vermemek sizin için daha faydalı olabilir. Bilinçaltınızda sizi endişeye düşüren maddi konular için yeni çözümler üreteceksiniz.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Günlük işler ve yerine getirilmesi gereken uğraşlar yüzünden dinlenmeye vakit ayıramayabilirsiniz. Yeni başlangıçlar yapmak için hevesli olabilir; ani kararlar alınması gereken durumlarda kontrolü ele alabilirsiniz. Tutkuyla sarıldığınız düşüncelerinizi mantıklı ve detaylı düşünerek bırakabilir; bir bakış açısı geliştirebilirsiniz.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Bugün özgürlüğünüzü kısıtlayacak hiçbir davranışa izin vermeyebilir; kendi fikirlerinizde ısrarcı olabilirsiniz. Hayatın keyifleri, çocuklar ve aşktan yana şanslısınız. Yeni karşılaşmalar yaşayabilir; yeni bir ilişkiye adım atabilirsiniz.  Maddi konularda ve harcamalarınızda aşırıya kaçmaya meyilli olduğunuzu unutmamalısınız.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Aile içinde bitiş ve başlangıçlar yaşanabilir. Ani vereceğiniz tepkiler sonradan pişmanlık yaratabilir. Değişen koşullara ayak uyduracak ve yenilikler getirecek tavır ve davranışlar gösterebilirsiniz. Tutkulu ve baskıcı tavırlardan uzak durmalı, anlayışlı olmaya gayret etmelisiniz. Gözden geçirdiğiniz hedefleriniz var.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Bugün sizi yenileyecek ve farklı bir bakış açısı kazandıracak düşünceler içinde olabilirsiniz. Aşk ve hayatın keyiflerine hayatınızda daha fazla yeri olabilir; aşırılıklara kaçmadan dengelemeye çalışmalısınız. Çocuklarla olan ilişkinizde fikir birliğine varmanız zor olabilir. Gizli kalmış duygularınızı açığa çıkarabilir.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Bugün finansal konularda cesaret göstermeniz gereken girişimlerde bulunabilirsiniz. Ani çıkan ödemeler veya harcamalar yapabilirsiniz. Gruplar içinde, arkadaş çevrenizde veya güçlü kişilerle olan iletişim sorunlarına dikkat;  hırslı ve tepkili olmanız hırlayıcı olabilir. İkili ilişkilerde fikirlerinizi değiştirebilirsiniz.