Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
astrofiber@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları (28.02.2015)

Koç 21 Mart - 20 Ni­san

Bugün duygusal enerjiler altındasınız. Eve, aileye ait konularla fazlasıyla meşguliyetler içinde olabilirsiniz. Ani vereceğiniz tepkiler veya beklenmedik gelişmeler güne damgasını vurabilir. İlişkileriniz açısından da gergin anlar yaşanabilir. Ancak daha önce cesaret edemediğiniz şeyleri yapacak gücü kendinizde bulabilirsiniz. Akşam saatlerinde daha sakin kalmaya çalışın.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Yakın çevreniz ve kardeşlerinizle bağlarınızın ve iletişiminizin artacağı bir gün olabilir. İfade etmekten kaçındığınız duygu ve düşüncelerinizi söyleyebilirsiniz. Ancak sabah saatlerinde gerginliklere açık bir durum söz konusu. İlerleyen zamanda durumu toparlamanıza karşın akşam saatlerinde doğru yeniden gerilime açık gelişmeler oluşabilir. Baskılara karşı dikkatli olun.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Finansal konular, harcamalar, alacak ve borçlar gündeminizdeki yerini korumakta. Değişken koşullar sabah saatlerinde ani kararlar almanıza ve düşünmeden hareket etmenize neden olabilir. Aile kaynaklarından yararlanmak isteyebilir bu yüzden yakınlarınızla iletişime geçebilirsiniz. Yolunda giden gidermiş gibi görünen koşullar öğleden istediğiniz şekilde ilerlemeyebilir.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Burcunuzda ilerleyen Ay kendinizi iyi ifade etmenize olanak sağlamakla birlikte duygusal olarak dalgalanmalar yaşatabilir. Sabah saatlerinde ilişkilerle ilgili bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. İş ve sosyal hayatın gerekliliklerini yerine getirmekte zorlanacağınız durumlar olabilir. Aynı zamanda sağlığınıza da dikkat etmelisiniz. Akşam saatlerinde ise eve ait gelişmeler sizi yorabilir.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Bugünlerde kendi iç dünyanızda olmak, duygularınızı tartmak isteyebilirsiniz. Eve, aileye veya sevdiklerinize dair konular bilinçaltınızı kurcalıyor olabilir. Sabah saatlerinde yurtdışı, eğitim veya istek ve arzularınızı içine alan durumlarda sizi pek tatmin etmeyecek durumlar yaşanabilir. Günün ilerleyen saatlerinde bazı fedakarlıklar göstererek üstesinden gelebilirsiniz.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Gruplar, arkadaşlar veya aileniz gün boyunca ilgi göstermeniz gereken kişiler olabilir. Ayrıca eve, yerleşime ait konularla ilgili durumlar da sizi oyalayabilir. Sabah saatleriniz telaşlı ve finansal işlerle geçerken günün ilerleyen saatlerinde ritminiz değişebilir. Yaşadıklarınızı daha tevekkel bir bakış açısıyla değerlendirebilirsiniz. Akşam saatleri ise duygusal olarak yoğun geçebilir.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

İş ve sosyal hayatınız açısından hareketli geçecek bir gün sizi beklemekte. Aileye ait konular sizi fazlasıyla meşgul edebilir. Karşınızdaki kişilerin bireysel ve kendi isteklerine odaklı tutumu sabah saatlerinde bazı gerilimlere yol açsa dahi ilerleyen saatlerde alttan alarak koşulları toparlayabilirsiniz. Akşam saatlerinde ise beklenmedik durumlar duygularınızı baskı altına alabilir.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Bugün duygularınızın yükseldiği, hassas hissettiğiniz anları fazlasıyla yaşayabilirsiniz. Anılarınız canlanırken bir yandan da gelecek hakkında hayaller kurabilirsiniz. Sabah saatlerinde sağlığınız veya iş ortamında yaşanacak sıkıntılı durumlar ilerleyen saatlerde düzelebilir. Akşam saatlerinde istekleriniz için oldukça tutkulu hareket edebilirsiniz.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Bugün finansal konularda bazı endişeler içinde olabilirsiniz. Eviniz, aileniz için yapacağınız harcamalar bütçenizi aşabilir. Ayrıca çocuklarınız veya sevdiğiniz kişiyle olan ilişkilerinize sabah saatlerinde dikkat etmelisiniz zira gerilime açık durumlar söz konusu. Akşam saatlerinde duygusal olarak sizi baskı altına alan beklenmedik gelişmeler tepkili hareket etmenize neden olabilir.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

İkili ilişkiler, ortaklıklar ve işbirliklerinin öne çıktığı zamanlar geçiriyorsunuz. Karşınızdaki kişilerin tavır ve davranışları sizi etkileyebilir; rekabete itebilir. Ancak daha hassas ve duyarlı davranmalısınız. Akşam saatlerinde duygularınızı harekete geçirecek ve baskı yaratacak beklenmedik gelişmeler sizi fevrileştirebilir. Duygularınıza hakim olmalısınız.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Ailevi konular, yardım çalışmaları veya yapılması gereke işler üzerinizde sorumluluk hissetmenize neden olabilir. Duygusal ve zihinsel olarak kendinizi yük altında hissedebilirsiniz. Emek harcayarak üstesinden gelebilecek konumdasınız. Akşam saatlerinde ise gün içinde yaşadığınız stres yorgun düşmenize neden olabilir. Dinlenmeye vakit ayırın.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Bugün fazlasıyla duygularınızın etkisi altında hareket edebilirsiniz.  Sevdiğiniz kişi ve çocuklarınızdan kaynaklı durumlar gerek ilişkileriniz gerekse de para durumunuzda hareketlenmeye yol açabilir. Ani kararlardan kaçınmalısınız. Akşam saatlerinde ise beklenmedik durumlar duygusal dalgalanmalarınızı arttıracak boyuta çıkabilir. Kendinizi olaylara kaptırmayın.