Yazarlar

Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın

Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın

astrofiber@stargazete.com

Günün Burç Yorumları (28.03.2015)

Koç 21 Mart - 20 Ni­san

Sabah saatlerinde kendinizi baskı ve sorumluluklar altında hissedebilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde bu yoğun ve iniş çıkışlı ruh halinden biraz olsun uzaklaşabilirsiniz. Kazanç ve harcamalarınızın artmasına neden olacak durumlar da gündeminizde.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Sabah saatlerinde duygusal anlamda kendinizi pek rahat hissetmeseniz dahi günün ilerleyen zamanlarında bundan uzaklaşacaksınız. Eğitim de içinde bulunduğu konularla ilgili meşguliyetleriniz olabilir. Güven ihtiyacınızdan dolayı kendinizi korumaya alabilirsiniz.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Finansal konularda inişli çıkışlı ve dalgalanmaların yaşanacağı bir gün sizi beklemekte. Endişe duymanıza neden olan bazı gelişmelerin olması sizi duygularınızın etkisiyle hareket etmeye yöneltebilir. Aile kaynaklarının değerlendirilmesi gündeminizde.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Ay’ın etkileri sizi kendi istek ve arzularınıza dönük kılmakta. Duygularınızın etkisinde kalarak hareket edebilir; objektif davranmakta zorlanabilirsiniz. Karşınızdakilerden kaynaklı durumlar sizi baskısı altına aldığı için tepkisel davranabilirsiniz.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Duygularınızı herkesten gizleme niyetindesiniz. Her ne olursa olsun iç dünyanızda yaşananları açığa çıkarmadan günü geçirebilirsiniz. Eve dair konularda bilinçaltınızı meşgul eden olaylar sizi duygusal olarak huzursuz hissettirebilir.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Eve, aileye ve yerleşime dair konularda amaçladıklarınızın peşinden ilerleyeceğiniz bir gün sizi bekliyor. Hedeflerinize ulaşmanızı engelleyen ve kısıtlayan durumlarla karşılaşama ihtimaliniz yüksek. Gruplar içindeki uğraşlarınızda, ekip çalışmalarında söz konusu.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

İş hayatınızda işbirliklerinin, sosyal hayatınızda ise hareketliliğin arttığı bir gün geçirebilirsiniz. Ayrıca eve, aileye ve sevdiklerinize ait gelişmeler de sizi meşgul edebilir. Sabah saatlerinde sizi baskı altına alacak ve duygusal olarak yoracak.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Yurtdışı, yabancılar, eğitim ve medyaya ait işler gündeminizde...Sabah saatlerinde duygusal olarak sizi yoran ve dalgalanmalara neden olan durumlara karşı dikkatli olmalısınız. Öğleden sonra ise durulan enerjiler eşliğinde siz de rahatlayacaksınız.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Finansal konularda yaşanan dalgalanmalar sizi de duygusal olarak olumsuz etkileyebilir. Alacaklar ve borçlarla ilgili gelişmeler istediğiniz veya planladığınız doğrultuda ilerlemeyebilir. Duygusal paylaşımlarınızda arzu ettiğiniz destek olmayabilir.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Finansal konularda yaşanan dalgalanmalar sizi de duygusal olarak olumsuz etkileyebilir. Alacaklar ve borçlarla ilgili gelişmeler istediğiniz veya planladığınız doğrultuda ilerlemeyebilir. Duygusal paylaşımlarınızda arzu ettiğiniz destek olmayabilir.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Aileye ve işe dair sorumlulukları adeta sırtınızda bir yük olarak hissedebilirsiniz. Finansal alanda yapacağınız harcamalar, istemediğiniz halde sizin ilgilenmeniz gerekenler duygusal anlamda yorucu olabilir. Gerilimin getirdiği huzursuzluğu yaşayabilirsiniz.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Duygusal hayatınız sabah saatlerinde çatışmalı ve gerilimli geçebilir. Hislerinize beklediğiniz karşılığı alamamak veya ilgiyi görememek sizi olumsuz etkileyebilir. Alınganlıklar gösterebilirsiniz. Endişe ve kaygıdan uzak durmaya çalışın.