Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
astrofiber@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları (28.07.2015)

Koç 21 Mart - 20 Ni­san

Geleceğe umutla bakacağınız, keyifli geçecek bir gündesiniz.Eğitim, medya ve yolculuklara dair işlerinizle ilgilenebilir; kolaylıkla işlerinizi halledebilir ve akıcı ilerleyebilirsiniz. Kariyerinizi olumlu etkileyecek hazırlıkları yapabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle olan ilişkiniz de sizi zorlamayabilir ancak beklentilerinizi yüksek tutabilirsiniz.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Bugünlerde ortak gelirler, eşin kazançları ve duygusal paylaşımlarla alakalı gelişmeler içindesiniz. Sabah saatlerinde ortaya çıkabilecek kontrol dışı gelişmeler farkındandalık kazanmanıza neden olabilir. Ancak günün ilerleyen zamanlarında işleriniz beklentileriniz doğrultusunda akabilir. Ev, gayrimenkul gibi alanlardan ise şanslısınız.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Karşıt burcunuzda halen ilerleyen Ay; koşulları başkalarının belirleyeceğine işaret etmekle birlikte fırsatlar da siz getirebilir. Kimi zaman ufkunuzu açacak nitelikleri kimi zamanda özgürlüğünüzü kısıtlayan durumlarla karşılaşabilirsiniz. Ancak edef ve ideallerinize erişebilmek için ortaklıklara ve işbirliğine ihtiyacınız olduğunuz unutmayın.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Bugünlerde sağlığınıza, beslenmenize ve günlük düzenlerinize önem vermeniz gerekmekte. Kontrolsüz hareket etmeniz size olumsuz yansıyabilir. İş hayatında ise sorumluluklarınıza sahip çıkmanız gereken günlerdesiniz. Karşılığını maddi manevi olarak alabilirsiniz. Diğer bir yandan ise harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Aşırılık olabilir.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Bugünlerde keyiflere, zevklere daha düşkün olabilirsiniz. Hoş enerjiler altındasınız. Çocuklarınızla olan ilişkilerinizde, hobileriniz ve kazançlarınızda hoş gelişmeler yaşayabilirsiniz. Riskleri düşünmeden hareket etmek abartılı olabilir. Diğer yandan aileden gelen kaynakları da içine alan konularda dikkatli kararlar almalısınız.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Eve, aileye ve yerleşime ait konularda koşulların değişkenlik içerdiği bir süreçtesiniz. Aniden ortaya çıkabilecek durumlar geleceğe dair beklentilerinizde bitiş ve başlangıçlara neden olabilir. Kontrolünüz dışındaki gelişmeler güvenlik ihtiyacınızı abartmanıza neden olabilir. Bazı fedakarlıklarda bulunmak da günün farklı bir enerjisi olabilir.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Yakın çevre ve kardeşlerinizle olan ilişkilerinizde yeni gelişmeler yaşayabilir; bazı şeylerin idrakine varabilirsiniz. Yurtdışı, eğitim ve yolculuklarla ilgili konularda ise görüşme, yazışma ve anlaşmalar yapabilirsiniz. Ayrıca bugün ilişkiler, gelecek beklentileriniz ve kararlarınız adına oldukça gelişme sağlayacağınız süreçler yaşanabilir.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Finansal alandaki işleriniz bugün de sizi meşgul etmekte. Gerek işe gerek özel hayatınıza dair para meseleleriyle ilgilenebilir; planlama yeteneğinizi bu alanda ispatlamaya çalışabilirsiniz. Ancak kimi zaman kibirli davranışlar gösterebilir; kendi bildiğinizi okumaktan yana olabilirsiniz. Yurtdışı, eğitim ve yolculuklardan gelecek kazançlarınız var.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Burcunuzda ilerleyen Ay, size destek vermeye devam ediyor. Çocuklarınızın, sevdiğiniz kişinin sizden talep ettikleri bazı farkındalıklar yaratmakla birlikte yeni kararlar almanıza neden olabilir. İstek ve özgürlüklerinizi abartılı bir tarzla ifade edebilir; fanatik davranabilirsiniz. Kendinizi geliştirmek adına kontrollü hareket etmelisiniz.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Bilinçaltı korkularınız ve ileride yapmanız gerekenler için tasarladıklarınız bugünlerde sizi zihinsel olarak yorabilir. İçten içe hissettikleriniz ve düşündükleriniz geleceğiniz adına hazırlık niteliğinde de olabilir. Beklentilerinizi yüksek tutabilir; büyük düşünebilirsiniz. Ancak bir yandan da gerçekçi olamaya ve az risk almaya çalışmalısınız.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Arkadaşlıklar, grup çalışmaları bir yandan gündeminizdeyken diğer taraftan da hedeflerinize ulaşmak isteğiyle hareket ediyorsunuz. Günün erken saatlerinde sizde farkındalık yaratacak deneyimler yaşayabilirsiniz. Düşünce dünyanıza farklılık getirebilirsiniz. İkili ilişkiler adına geliştirici olaylar cereyan edebilir; destekler bulabilirsiniz.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

İş ve sosyal hayatınız adına hareketli günlerdesiniz. Yurtdışı, eğitim, yolculuklar ve zihinzel idrakınızı geliştirecek deneyimlere açıksınız. Değerinizi ortaya koymanıza olanak sağlayacak ve bazı farkındalıklar getirecek olaylar gündeme gelebilir. Ayrıca çalışma ortamınızda çevrenizdekilere karşı maddi manevi kucaklayıcı olmanızı gerekebilir.