Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
astrofiber@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları (29.01.2015)

KOÇ 21 MART - 20 NİSAN

Bugün içinde bulunduğunuz koşullar oldukça değişkenlik içeriyor. Önemli işlerinize başlamadan önce ön çalışmaları ve araştırmalarınızı iyi yapmanız gerekmekte. Üzerinde çalıştığınız proje, anlaşma veya yolculuklarla ilgili istediğiniz ilerlemeyi kaydedemeyebilirsiniz. Günün ikinci bölümünde ise daha rahat hareket edeceğiniz şartlara kavuşabilirsiniz.

BOĞA 21 NİSAN-21 MAYIS

Bugün para konuları gündeminizin önemli maddesi olabilir. Alacak ve borçların düzenlenmesi, ödemeler ve harcamalarla ilgili işlerle fazlasıyla meşgul olabilirsiniz. Koşulların belirsiz ve kaygan zeminde ilerlemesi sizin de kararsız ve seçenekler arasında kalmanıza neden olabilir. Eğitim ve yolculukla ilgili konulardan kazanç sağlayabileceğiniz teklifler alabilirsiniz.

İKİZLER  22 MAYIS-21 HAZİRAN

Burcunuzda ilerlemekte olan Ay size hız ve hareket kazandırmakta. Birçok işi aynı anda yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bir yandan da sizi oyalayan ve kararsızlığa düşüren durumlar olabilir. Alacağınız kararlara, atacağınız adımlara dikkat etmelisiniz zira yanılgıya düşebileceğiniz durumlar söz konusu. Günün akşam saatlerinde telaşlarınız azalabilir.

YENGEÇ  22 HAZİRAN-23 TEMMUZ

Bilinçaltınızı kurcalayan birçok düşünce içinde olabilirsiniz. Atacağınız adımları belirlemekte zorlanacağınız durumlar istediğiniz gibi ilerlemenize engel olabilir. Bazı vazgeçişler, kontrolünüz dışında gelişen olaylar olabilir. Bugün gerek bedensel sağlığınıza gerekse de ruhsal anlamda kendinize dikkat etmelisiniz. Akşam saatleri daha rahatlayacağınız zamanlar olabilir.

ASLAN  24 TEMMUZ-23 AĞUSTOS

Bugün sosyal çevrenizde oldukça hareketli saatler geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınız, eğitim, bilgi alış verişini içeren konular, yolculuklar sizi meşgul edebilir. Ancak bazı karışıklar, ertelenmeler veya yanılgılar yaşamaya da açıksınız. Size söylenenleri gerek kendi zihninizde gerek başkalarına onaylatmadan girişimde bulunmamaya dikkat etmelisiniz.

BAŞAK  24 AĞUSTOS-23 EYLÜL

İş ve sosyal hayatınızın hareketli geçeceği bir gün sizi bekliyor. Yeni tecrübeler edinmeye, girişimlerde bulunmaya açıksınız. Ancak günün ilk bölümünde zihninizi bulandıran, ikileme düşüren ve kararsızlıklar yaşatan durumlar söz konusu olabilir. Birkaç seçeneğin arasından yolu bulmanız gerekebilir. Akşam saatlerinde koşulların sakinleşmesiyle siz de rahatlayabilirsiniz.

TERAZİ  24 EYLÜL-22 EKİM

Yurtdışı, eğitim, medya alanındaki işlerin hız ve hareket kazandığı bir süreçtesiniz. Koşulların ilk anda belirsizlikler içermesi sizin de kararsız kalmanıza neden olabilir. Beklediniz haberler, alacağınız bilgilerle ilgili tutarsızlıklar olabilir. Adım atmadan önce herşeyi kontrol etmenizde yarar var. Akşam saatlerinden sonra ortama yine dinamik ancak belirginlik hakim olacaktır.

AKREP  23 EKİM-22 KASIM

Finansal konularda koşulların her an değişmesi sizin de gün içinde her an tetikte olmanızı gerektiriyor. Ortak olduğunuz gelirler, prim veya aileye ait kazançlarla ilgili beklentilerinizin dışında gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Ortaya çıkan durumu duygularını yerine akılcı yaklaşımlarla yönetmeniz gerekebilir. Akşam saatlerinden sonra dengeleri sağlamak daha kolay olabilir.

YAY 23 KASIM-22 ARALIK

Karşıt burcunuzda ilerleyen Ay; ilişkiler, ortaklıklar ve işbirliklerine dair konuları önemli kılmakta. Olayların kontrolünün başkalarına bağlı olması sizi zihnen huzursuz edebilir; özgürlüğünüzün elinizden alındığınız düşünebilirsiniz. Aynı zamanda size verilen bilgi, haber ve teklifleri birkaç kez inceledikten sonra girişimde bulunmaya dikkat edin Zira yanılgılara açıksınız.

OĞLAK  23 ARALIK-20 OCAK

İş hayatınızda anlaşmalar, yolculuklar ve bilgi akışının öne çıktığı süreçtesiniz. Herşeyi en ince detayına kadar imcelemeden harekete geçmemeli; imza atmamalısınız. Ayrıca çalışma arkadaşlarınızla aranızda yanlış anlamalardan kaynaklı durumlar gelişebilir. Sözlerinize veya size söylenenleri iyi dinlemeli ve yorumlamalısınız. Bedensel sağlığınızı zorlayan durumlar oluşabilir. 

KOVA  21 OCAK-19 ŞUBAT

Bugün sizi zihnen oyalayan ve neşelendiren konulara daha fazla meyil edebilirsiniz. Arkadaşlarınız, kardeşleriniz veya çocuklarınızla bir arada olmak isteyebilirsiniz ancak planlarınız bozan veya ertelenmesine neden olan bazı durumlarla karşılaşabilirsiniz. Akşam saatleri keyfinizi yerine getiren koşullar geri gelebilir. Enerjinizi yükseltecek gelişmelere açıksınız.

BALIK  20 ŞUBAT-20 MART

Bugün bazı bitiş ve başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz ancak içinde bulunduğunuz koşullar günün ilk bölümünde buna izin vermeyebilir. Değişken ve kaygan şartlardan dolayı ilerleme kaydedemeyebilirsiniz. Moralinizi bozmamalı veya beklentiyi yükseltmemelisiniz. Çıkacağınız yolculuk, evde konuk ağırlama, yerleşim değişikliği gibi konularla ilgili yeni durumlar gelişebilir.