Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
astrofiber@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları (29.06.2015)

Koç 21 Mart - 20 Ni­san

Son yıllarda ortak gelirler, miras, kredi, vergi gibi konularda yaşanan gelişmeler bir sonuca bağlanabilir, eski finansal sorumluluklarınız tekrar gündeme gelebilir.  Sabah saatlerinden itibaren içinde bulunduğunuz krizlere çözüm üreterek günü daha keyifli geçirebilir, inançlarınız doğrultusunda hareket ederek, hayata daha iyimser gözlerle bakabilirsiniz.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

İlişkilerinizle ilgili yaşanan gelişmelerin sonucunu alarak, karşınızdakilerle tamam ya da devam kararını alabilirsiniz. Fakat sonrasında finansal konular borç ve alacak hesapları gündeme gelebilir. İçinde bulunduğunuz krizleri iyimser bir bakış açısıyla çözme yoluna gidebilirsiniz. Ortak kaynakların harcanmasında fazla bağımsız davranarak, risk alabilirsiniz.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Sabah saatlerinde karşıt burcunuzda hareket etmeye başlayan Ay; ilişkileri gündeme getirebilir. Hayatınıza danışabileceğiniz kişiler girebilir, ortaklık ya da işbirlikleri geliştirebilirsiniz. Gün boyunca kontrol sizde olmasa da iyimserliğinizi ve neşenizi muhafaza ederek girişimlerde bulunabilirsiniz. Ani gelen haberler sizi şaşırtarak, risk almanızı sağlayabilir.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Güne eski kararlarınızı gözden geçirerek ve sevdiklerinizle aranızda ki eski sorunları çözmeye niyetli başlayabilirsiniz. Sonrasında yoğun bir çalışma temposu içine girerek, bakış açınızı değiştirebilirsiniz. İş arkadaşlarınızla keyifli programlar yapabilirsiniz. Çalışma ve sosyal hayatınızda ki ani gelişmeler yeni gelir kaynakları bulmanızı ve fırsatları getirebilir.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Birkaç gündür sizi zorlayan gelişmeler bugün sonuçlanabilir. Güne keyifli ve iyimser bir başlangıç yapabilirsiniz. Ani gelişen olayların getirdiği fırsatları kullanarak yaşamınıza renk katabilir, ilişkilerinize boyut kazandırabilirsiniz. Yaratıcılık gerektiren konularda, sevdiklerinizle beraberliğinizde şansın sizden yana olduğunu hissederek girişimlerde bulunabilirsiniz.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Üstlendiğiniz sorumlulukları yerine getirmenin rahatlığıyla son günlerin yorgunluğunu üstünüzden atmak için bugün evde dinlenmeye geçebilirsiniz. Aldığınız kararlarla bir dönemi kapatarak hayatınızda yeni başlangıçlara hazır olduğunuzu hissedebilirsiniz. Bugün kontrolünüzde olmayan gelişmeler gizli ilişkilerden güç kazanmanızı sağlayabilir.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Son günlerde ilişkiler ve işbirliklerinde yaşanan gelişmelere yetişmekte zorlanabilirsiniz. Bugün aniden yaşanan olaylar keyfinizi yerine getirecek ve fırsatların kullanmanızı sağlayacaktır. Sabah saatlerinden itibaren iyimserliğinizi muhafaza ederek yoğun bir iletişim trafiğini yönetebilir, kardeş, komşu ve kuzenlerle bir araya gelebilirsiniz.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Sorumlulukların getirdiği yükten kurtularak, yaşamınızı yeniden düzenlemekle ilgili kararları alabilir, son yıllarda yaşanan değişim tamamlayabilirsiniz. Bugün maddi konularda iyimserlik ve rehavet içinde olabilirsiniz. Çalışma ortamınızda yaşanan gelişmelerin sağladığı işbirlikleri kariyerinizde fırsatların habercisi olabilir, yeni girişimlerde bulunmanıza yol açabilir.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Sabah saatlerinden itibaren burcunuzda halen ilerlemekte olan Ay; son günlerde ki içinize kapanıklığınızdan çıkmanızı sağlayabilir. Gerek aşk, gerek sosyal ilişkilerden yana hareketli günlerdesiniz. Yurtdışı, yolculuklar ve medyayı ilgilendiren konularda güzel ve gurur verici gelişmeler yaşanabilir. Aniden gelişen fırsatları kullanabilecek cesarete sahip olabilirsiniz.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Varmak istediğiniz hedeflerle ilgili son kararlarınızı gözden geçirdikten sonra biraz yalnız kalma ihtiyacı hissedebilirsiniz. Kendi içinize dönerek geleceğe dair konularda alacağınız riskleri hesaplayabilir, sezgilerinizi dinleyerek ilerlemek isteyebilirsiniz. Bugünlerde ailenin ortak kaynaklarını yönetmekten ve ya gayrimenkul alım satımından karşınıza çıkan fırsatları kullanabilirsiniz.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Son yıllarda kariyerinizde devam eden duraklama ve ertelemelerin sonuna gelmiş olabilirsiniz. Arkadaşlar, gruplar içinde aktif olabilir; idealleriniz için ekip çalışmalarında yer alabilirsiniz. Alacağınız haberler sizi şaşırtsa da karşınıza hoş sürprizler çıkmasını sağlayabilir. İkili ilişkilerinizi ve iş hayatınızı olumlu etkileyecek olaylar gündeme gelebilir.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Sabah saatlerinden itibaren iş ve sosyal hayatınız açısından hareketli günlerdesiniz. İyimserliğin yanı sıra coşkulu ve risk almaya açık olabilirsiniz. Karşınız çıkan fırsatları kullanabilecek cesarete sahip olduğunuz hem kariyerinizi hem de kazançlarınızı olumlu etkileyecek girişimlerde bulunabilir, çalışma ortamınızdan gelişen ilişki ve işbirliklerinin keyfini çıkarabilirsiniz.