Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
astrofiber@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları (30.04.2016)

Koç 21 Mart - 20 Ni­san

Sosyal ortamlarda kendinizi ifade etmek ve gruplar içinde fikirlerinizi ulaştırmak ve öncülük yapmak isteyebilirsiniz. Geleceğinizi düşünerek kendinizi güvence altına alırken dikkatli olmalısınız çünkü fazladan harcama yapabilirsiniz. Önümüzde ki ay alacaklarınızı daha rahat tahsil edebilirsiniz.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

İş ve sosyal hayatınızda sıra dışı tavır ve davranışlar sergilemeniz ilişkilerinizde sorun yaşamanıza neden olabilir. Venüs’ ün burcunuzda hareket etmeye başlamasıyla önümüzde ki günlerde kişisel bakımınıza daha fazla özen gösterebilir, tarzınızı ön plana çıkarabilirsiniz.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Hukuksal, yurtdışı veya yabancıları içeren işler vaktinizi alabilir. Fakat düşüncelerinizi ifade ederken düşmanlıkları harekete geçirebilir, muhalefetle karşılaşabilirsiniz. Gizli ilişkilerin, işbirliklerinin ve kulislerin önem kazandığı bir süreçtesiniz.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Finansal girişimlerinizden beklendiğiniz kazancı elde edemeyebilir hatta umduğunuz destekleri bulmakta zorlanıyor olabilirsiniz. Maddi manevi paylaşımlarda sizi krize iten durumları değerlendirirken gerçekçi olmalısınız. Gruplar içinde işbirliklerinin geliştiği bir dönemde olabilirsiniz.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Bugün gündeminizde ikili ilişkiler, ortaklıklar ve işbirlikleri önemli bir yer tutmakta. Size yapılan öneri ve teklifleri her boyuttan değerlendirebilir; iş ve sosyal konumunuzu sağlama alma ihtiyacı duyabilirsiniz. Önümüzde ki günlerde kariyerinize dair fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Çalışma ortamınızda karşınıza çıkan engellerle mücadele etmek için akılcı davranmanız ve grup çalışmalarından destek bulmanız gerekiyor. İşinizde farklı teknikler ve teknolojiyi kullanarak kazanç sağlama şansınız var. Yabancılarla ilişkilerde ve eğitim de kalıcı işbirlikleri geliştirebileceğiniz bir dönemdesiniz.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Kontrol altına alamadığınız harcamalar yapabilir, sevdiklerinizle aranızda ki güven duygusunu sorgulayabilir; geleceği düşünerek temkinli hareket etmek isteyebilirsiniz. Hobilerinizden gelir elde etmek için girişimlerde bulunabilirsiniz. Önümüzde ki ay faiz, komisyon gibi gelirlerinizde artış olabilir.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Ev, aile ve gayrimenkulle ilgili sizi meşgul eden durumlar gelişebilir. Ortaklaşa yaptığınız işler ve beraberliklerde güven duygunuzu tazeleme ihtiyacı duyabilir, karşınızdakilerden beklediğiniz desteği bulamayabilirsiniz. Yakın ilişkiler ve evlilikle ilgili gelişmelerin yaşanacağı bir süreçtesiniz.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Kendinizi ifade ederken özgür bir tarz sergilemeniz yakınlarınızdan ya da çalışma ortamınızdan muhalefetle karşılaşmanıza neden olabilir. Günlük programınızı uygulamakta zorlanabilirsiniz fakat yolunuza devam edebilirsiniz. Önümüzde ki günlerde beraber çalıştığınız kişilerden fayda görebilirsiniz.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Yeteneklerinizi kullanarak kazanca çevirmek isteyebilir; farklı kaynaklardan gelir elde ederken hedeflerinize varamayabilirsiniz. İçinde bulunduğunuz gruplarla yapacağınız çalışmalar için mücadele edebilirsiniz. Arkadaşlarınızla işbirliği ve ortaklık yapabileceğiniz bir döneme giriyorsunuz.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Girişimci ve atak gününüzdesiniz. Geleceğe dair hedeflerinizle ilgili kararlar alarak uygulamaya geçebilir, yaşamınızın kontrolünü ele alabilirsiniz. Ailenizin sizi desteklemediği düşüncesi çatışmalara yol açabilir. Fakat önümüzde ki günlerde evde ve ailede daha huzurlu olacağınız günler sizi bekliyor.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Bilinçaltınızın derinlerine ulaşabileceğiniz, sorgulamalar yapacağınız ve iç dünyanızı keşfedebileceğiniz bir zamandasınız.  Yolculuklar, eğitim ve anlaşmalarla ilgili kontrol edemediğiniz engellerle karşılaşabilirsiniz. Yakın çevre ve kardeşlerle aranızdaki bağların güçleneceği bir süreçte olabilirsiniz.