Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
astrofiber@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları (30.09.2015)

Koç 21 Mart - 20 Ni­san

Sabah erken saatler işlerinizle ilgili girişimleri yapmak adına en uygun saatler zira sonrasında istediğiniz akıcılıkta ilerleyemeyebilirsiniz. Kendinizi yenileyeceğiniz enerjilerin hakimiyetinde oluşunuz gerek parasal gerekse de ilişkiler ve işbirliklerinde ipleri elinize almanızı sağlayabilir.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Bilinçaltınızı huzursuz eden eve, aileye ait konularda farklı bakış açıları geliştirebilirsiniz. Alacağınız kararlar hem keyfinizi yerine getirebilir hem de size itibar kazandırabilir. Ayrıca sağlığınızla ilgili göz önünde bulundurmadığınız şikayetlerinizle ilgili farkındalık geliştirebilirsiniz.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Hedeflerinizle ilgili atacağınız yeni adımları günün erken saatlerinde gerçekleştirmeye çalışın zira sonrasında işler yavaş ilerleyebilir. Aynı zamanda yolculuklar ve eğitimle alakalı olumlu gelişmelere açık. Arkadaşlarınız ve gruplardan destekler bulabilirsiniz.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

İş ve sosyal yaşamda yenilenmeler içindesiniz. Sabah saatlerinde hızlı hareket etmeniz ve karar almanız gereken durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bu gelişmelerden elde edeceğiniz maddi kazançlarınız da olabilir. Aileye, eve veya gayrimenkule dair konularda şans sizden yana.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Yolculuklar veya medyaya dair alanlarda aniden ortaya çıkan gelişmelerin ufkunuzu açacak niteliği olabilir. Değişen bakış açınız farkındalık yaşamanıza neden olabilir. Arkadaşlarınızdan, gruplardan gelecek fırsatların yanı sıra cesaretiniz sayesinde hedeflerinize yakınlaşabilirsiniz.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Finansal konular, duygusal paylaşımlar adına hareketli bir sabah geçirebilirsiniz. Aniden ortaya çıkan veya yeni fark ettiğiniz durumlar ufak çaplı krize neden olabilir. Gurur meselesi yapmamanızda fayda var. Meydana çıkan sorun veya konuların gün içinde çözümlenmesi uzayabilir.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Sabah size farkındalık kazandıracak gelişmeler yaşayabilirsiniz. Karşınızdaki kişilerden olumlu tavır davranış görebilirsiniz. Gelecek hedeflerinizle alakalı hoş haberler veya destekler bulabilirsiniz. Önemli anlaşamaların girişimini öğlene kadar yapmaya çalışın.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

İş hayatınızda tek başınıza hareket etmek istemektesiniz. Birden bire aklınıza gelen çözümler sorunlu bir durumu kendi insiyatifinizle çözüme ulaştırmanız kariyeriniz adına pozitif olabilir. Sağlığınızla alakalı spor veya diet gibi girişimlerde bulunabilirsiniz.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Günün erken vakitlerinde çocuklarınız, sevdiğiniz kişiyle alakalı beklenmedik ancak sizi hareketli kılacak durumlarla karşılaşabilirsiniz. Ayrıca bir süredir yapmak istediğiniz hobinizle alakalı bir girişiminiz olabilir. Yolculuklardan yana fırsatları değerlendirmeye bakın.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Eve, yerleşime ve gayrimenkullere dair konularda beklenmedik ancak bir şekilde olumlu olacak gelişmeler yaşanabilir. Ailenizden biri veya ruhunuzun derinlilerine yaptığınız yolculuk sonucunda kendinizle veya niyetlerinizle ilgili bazı farkındalıklar kazanabilirsiniz.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Bugünlerde ağzınızdan çıkacak sözler, fikir ve düşüncelerinizle dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Ayrıca yapacağınız anlaşmalar, yolculuklar işbirlikleriniz açısından yenilenmeler getirebilir. Karşınızdaki kişilerden gelecek öneri ve teklifler ise sizde yeni ufuklar açabilir.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Sabah saatlerinde finansal konular gündeminizde önemli bir yer tutabilir. Aniden bir alacağınızı tahsil edebilir veya ödeme, harcama yapabilirsiniz. Ayrıca kendi değerinize farkınıza varmanıza neden olacak olayların yaşanması özgüveniniz adına olumlu hissettirebilir.