Eyüp sabrı

Bayramdan geldim. Şehirler gezdim... Muhalif olsaydım antidepresanlı şeker yerdim bu bayram. Sorduğum herkes Recep Tayyip Erdoğan diyordu. Kalp harçlığımız oldu. Bizim gibi beyaz yakalılar diyen yüksek katlı hava boşluğu teyze, püfür püfür sıyıradursun beyaz yazmalı teyzelerin dua düeti moral vahası.

Daha önce ahır kapısında zil aranmaz diye yazmıştım. Hiç şaşırmayacağımız bir şekilde çirkeflikte, leşlikte gösterdikleri üstün performans kimsenin umurunda değil. Gülüp geçmenin en muhteşem yolundayız. Uçak, burnu havada olup bıngıldağına erken basılmışları memnun etmez. Milli arabamız Togg'un salya silecekleri de muhteşem çalışıyor. Gemimiz, deryada zafer gedikleri açtıkça fareler göbek kemiriyor. Bu yüzden muhalefetin gargarası kimsenin umurunda değil.

Normalde kağıdın şerefini korumak adına yazmayacağım bir şeyi yazacağım bugün. Bir video gördük hepiniz görmüşsünüzdür. Eyüp Kadir İnan, Ak parti İzmir ikinci bölge birinci sıradan Milletvekili adayı...

Olması gereken yerde saha çalışmalarında buraya kadar normal. Birkaç anatomi hurdası yanına yaklaşıyor. Helyum gazı yutmuş mobil binekler karşısında Eyüp Kadir sakinliğini koruyor bayramlaşıp yoluna devam etmek istiyor lakin bir tanesi büyükbaş korosundan böğürteç " yallah" diye bağırıyor, diğeri beyninin wc'sinden yazdığı pankartı Eyüp Kadir'in gözüne sokmaya çalışıyor diğeri burası İzmir diye yırtınıyor.

Eyüp Kadir'in insancası çok ileri derecede olduğundan havlakçayı çat pat anlamaya çalışıyor. Havlakça sifonistlerin ana dilidir. Eyüp, adını ruhuna bayrak eylemiş, hassas içerikli böğürteçler karşısında ruhunda yedeklediği suhuleti kardeşliği boca ediyor.

Sabır kalbin teridir. İçinden geçirdiği "Hasbinallah" konvoyunu takip ederek müzmin çirkeflerin yanından ayrılıyor. Sakatat kalabalığına bu toprakları anlatmaya çalışmak çay kaşığıyla okyanusu karıştırmak gibi bir şey..

Peki biz ne gördük! Bu kişiliksiz battaniyelerin asla değişmediğini gördük. Paklanma numaraları yapan Cumhuriyet Haliç Partisini gördük. Chp İzmir 2.bölge sekizinci sırada TSK'ya iftira atan Mehmetçik'e katil diyen Hacer Foggo'nun Chp'sine cırlamayan sekiz kromozomlu oluşumlar, bu toprakların evlatlarına havlıyor!

Ancak genel anestezi sonucu katlanabileceğim ıkındırık kitle heyyy umurumuzda değilsiniz! Eyy! Mezarlık ibrikleriyle heykel sulayan süngerzekler, bidon kafalı diye aşağıladıklarınız zafer galerilerinde ziyarette.

Masanız PKK'nın ameliyat masası olmuş ! Ey kafa içi travmalar ! Yüksekteki alçaklar! Kurbağalı derede yosun topakları! Kimsenin umurunda değilsiniz.

Şunlara bakar mısınız ! Beyaz yakalıyız diyerek tuvalet fayansıyla ikiz olmuş zihinlerinden "WC Terliği bile olsa oy vereceğiz" diye haykırmaları çok çağdaşlık oluyor ama Anadolu irfanını tebcil eden beyaz yazmalı kadınlar da cahil oluyor öyle mi?

!!!!