Rüzgar tersine dönünce şerefinizin peruk olduğunu anladık

Raf ömrü tükenmiş dediğimiz zaman da geriliyorsunuz. Aranızda bir tane sahan yumurtasından mütevellit komiklik serpiştirilmiş ucuz var. Karbonla bezediği salınmış espri silahını, millete satamayınca komik olmadığını anladı. Recep sıvıdık adlı bir karakter oluşturup millete gönül değil bağırsak rahatlığı verenlerin zeka çölünü izliyoruz. Hiç şaşırmıyoruz.

Masa üzerinde çalıştığınız provokatif planlara verdiğiniz enerjiyi komik olmak için harcasaydınız en azından komedyen olarak anılırdınız adınız yangında büyük çaplı saç fırçası olarak kalmazdı.

Marmaris'te dün akşam saatlerinde başlayan yangına 20 helikopter ve 14 uçakla müdahale edildi ve devam ediyor. Tarım Bakanı Vahit Kirişçi, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu geceden beri olay yerinde bulunarak , yangında saç fırçalarına karşı selde çizme; yangında su olmaya devam ediyor.

Kendi sahanının bile çift sarılı cahili "Uçaklar neredeğğğ" diye ritmik böğürtülerle rüzgar yaparken ekipler olay yerine ulaşmıştı ve bu ilk etapta uçakla değil karadan müdahale edilmesi gereken bir yangındı.

Uçaklar nerede diye tükürük püskürtmek için anlaştığınız tatil valizine söyleyin size karakter püskürten bir uçak ayarlasın, bakın pist genişliğinde bir cehalete, ucuzluğa sahip oluşunuz işe yaradı sevinin. Uçak size inmeli, serinlemelisiniz.

Geçen seneki yangınlarda ne olduğunu hatırlayın.

"Help Türkiye" yazarak Türkiye'yi Twitter'dan yardım dilenen, şeref dilencilerinin oyuncağı haline getiremeye çalışmıştınız" hatırlayın.

"Toma nerede, Jandarma nerede , Kızılay nerede diyerek aslında ilk günden beri olay yerinde olanların hakkına yalanlarınızla girerek, leşliğinizi perdeleyemeyeceksiniz.

"Emre ıkınay" adlı oyuncunuz da ne kadar zorlasa da bu ülkenin aciz olduğuna kendisini bile inandıramamış. Botlarla şişirilmiş dere birikintilerinden aldığı beğeniyle kendini avutmuştu hatırlayın.

Yine hatırlayın... Antalya'da eline mikrofon yanına bir kameran almış hatun, yangınlara müdahale edilmediğini höykürüyordu. Halbuki yanındaki kameraman hemen sağa baksa, Toma'ları da görecekti , jandarmayı da. Allahtan bir vatansever bu anı yakalamıştı.

Kadın tek başına kalay yemiş kazan gibi çığırıyor ama soluna dönse devleti görecek. Kameraman sadece yangını çekmek üzere komut almış, nasıl müdahale edileceğini çekse işten atacaklar demek ki.

"Gelelim Help Türkiye" Hastag çalışmasına katılmadığını, devletin aciz gösterilmesini doğru bulmadığını yazan sanatçı Nilüfer'in linç bağışıklığı kazanacak kadar hakaret yemesine.

Şahsiyetsizlikte büyük ÜNLÜ uyumunu görmüştük hatırlayın.

Yılların sanatçısı, devletimi seviyorum devletimiz var tarzında , her vatansever gibi tepki koyduğu için sanal otlak Twitter'da hakaret sağanağında kaldı.

Yahu bunlarınki mahalle baskısı bile patates baskısı.

Yobazlığın ihtişamlı alçaklığında serinleyen ünlü mamüller, ucuz şantörler öncelikle içinden memleket geçen şarkıları repertuarınızdan çıkarın!

Siz, playbackla bile memleket sevdalısı olamazsınız!

Dağılın hadi!

Not: Şimdi Muğla Valiliğinden resmi açıklama geldi,

21.06.2022 Salı günü saat 20.10 sıralarında, Muğla ili Marmaris ilçesi Hisarönü Mahallesi Bördübet mevkiinde meydana gelen orman yangınına;

İl Genelinde (1.888) personel, (191) arazöz, (16) itfaiye aracı, (34) su tankeri, (1) yakıt tankeri, (8) vidanjör, (8) TOMA, (3) mobil baz istasyonu, (4) sahil güvenlik botu, (2) İHA, (3) ambulans, (200) araç, (41) iş makinası, (14) helikopter ve (20) uçak ile müdahale edilmektedir.

Saç fırçaları taranmaya devam etsin.